2733
2734
عنوان

بستری شدم غروب

365 بازدید | 10 پست

8ماهمه بستری شدم😿😿😿

بخاطره قلبم

از طرفی عفونت شدید دارم 

برام دعا کنید توروخدا😿😿

میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا
خدا کمکت کنه عفونت چی داری

عفونت لگن دارم 

ازطرفی اکو قلب گرفتن  گفتن زود بستری بشم

میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای وای. خدا شفا بده عزیزم. انشاالله خودت و نی نی زودتر سلامت برید خونتون. نگران نباش نهایتش نی نی رو دنیا میارن که می مونه تو این سن. 

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
نگران نباش ایشالا زود خوب شی

انشالله انقد ترسیدم که نگو دکترام که شدن جلاد

ان شاالله بزودی زود لباس عافیت بپوشید و در کنار خانوادتون باشید ،براتون حمد میخونم هفت بار ،خودتون هم تا میتونید این سوره بخونید خیلی مجرب ،دعای امام سجاد درموقع بیماری ،هر روز بخونید و ایشون واسطه شفاعتتون قرار بدید ،ان شاالله زود خوب میشید.

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
ای وای. خدا شفا بده عزیزم. انشاالله خودت و نی نی زودتر سلامت برید خونتون. نگران نباش نهایتش نی نی رو ...

بچه مشکلی نداره خودم مشکل دارم گفتن

2740
ان شاالله بزودی زود لباس عافیت بپوشید و در کنار خانوادتون باشید ،براتون حمد میخونم هفت بار ،خودتون ه ...

قربون دلت برم مرسی حتما💗😽