2733
2739
عنوان

صداقت ❤️ احترام ❤️ رفاقت ❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 4705 بازدید | 1626 پست
🤣🤣🤣 خواهر زحمتت میشه از المان بیای مشهد برا عقد خوب 

باشه میدم دست نرگس سریع همونجا دست ب اچار شه دکتراچاره🤣🤣

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امان امان🤣🤣🤣🤣🤣همه دلسوخته ها😂همه درد کشیده هاااااا همه باهم😑😑😑😅🙈🤦🏻‍♀️

لطمه بايد بزنيم اينجوري پيش بريم😂😂😂ب نظرم جمش كنيم مجلسو تا صدف باز دهنشو وا نكرده😒 @76sadaf   🤣🤣🤣🤣

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2728
حالا هي تو بشين حساب كتاب كن😒😂😂😂😂

اخه خوشم نمیاد😂😂😂🤦🏻‍♀️البته فک کنم ب این ماه نرسه خدا بخواد ی تیرماهی تحویل جامعه میدیم🤣🤣

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
لطمه بايد بزنيم اينجوري پيش بريم😂😂😂ب نظرم جمش كنيم مجلسو تا صدف باز دهنشو وا نكرده😒 @76sadaf & ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 اقا من الان دندونم درد میکنه یه نمه ام یوبس شدم وا کنم دیگه بسته نمیشه 🤣🤣🤣🤣

2738
لطمه بايد بزنيم اينجوري پيش بريم😂😂😂ب نظرم جمش كنيم مجلسو تا صدف باز دهنشو وا نكرده😒 @76sadaf & ...

بریم حاجی بریمممممم🤣🤣🤣🤣من حوصله پاره پوره سدن ندارم در حقیقت دیگه جاشم ندارم🤣🤣🙈

🤣🤣🤣✋🏻 یهو میگم درز و باز کنن اوج نگیرم قبل بله گفتن پسره در بره 🤣🤣

ی شیشه دکسترمتورفان مایه اشه😂😂😂تو نگران نباش 

اخه خوشم نمیاد😂😂😂🤦🏻‍♀️البته فک کنم ب این ماه نرسه خدا بخواد ی تیرماهی تحویل جامعه میدیم🤣🤣

اونم خوبه بدك نيس😂😂😂 ببينم ميتوني تا ١٥ مهر دنبال خودت بدوئونيش يا ن😂😂😂🤣

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2706