2733
2734
عنوان

صداقت ❤️ احترام ❤️ رفاقت ❤️

4701 بازدید | 1626 پست

اين سه راس مثلت برموداي ماس😂 از اينكه اشتبا وارد شدين پوزش🙏 اينجا ن خبري از مادر شوهره ن جاري فقط دور هم حرفاي خوب ميزنيم و از رفاقت دو سالمون كيف ميكنيم🥰

@فدرابانو    

@76sadaf    

@فاطیما_منشن_خراب    

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️

بگو مربع چهارنفرین😶😶

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن منشن خرابمون زياد نمياد ب بيراهه نرو🤫😂

عه خا😂

من برم دیگ بای بای🖐😁

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2731
هروخ خواستين بياين پيش ما با نازي😁خوشال ميشيم 👋

گفتی مثلث برمودا کجا بیام😒😒😒بهم برخورد اصن

بكش كنار بر نخوره بااااااو😒😒😒😒 بياين شماروهم ي گوشه جا ميديم😁

😢باچه

نه یه گوشه نمیخوام نصف تاپیکو میخوام😎😎😎

2738
بي برووووووو بابا ماا خودمون جايزه بگيريم🤠

😂😂😂رفتم پ

سلااااام خوشگلا چطور مطورین!؟؟؟؟ @فدرابانو     @مامان_میثاق1    

سلام عزيزم😍 گوشي تو دست اون بلا چيكار ميكرد اخه؟ خسارتشو از  مامانش بگير😬😂 حيف اون بزرگوار نبود واقعا؟؟🥺تو بايد ١١ دوصفر دستت بگيري جاي اون😒 با اين خواهرزاده تربيت كردنت😒😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
سلام عزيزم😍 گوشي تو دست اون بلا چيكار ميكرد اخه؟ خسارتشو از  مامانش بگير😬😂 حيف اون بزرگوار ن ...

🤣🤣واعی نگو نگونشسته بودیم داشتیم حرف میزدیم بعد یهو گفت صدی صدی برگشتم دیدم شالاپ انداخت تو قابلمه حالا نمیدونم چرا انقدر مسخره سوخت با ابلیمو 😐😐 دیگه بابامم میگفت نمیخرم که نمیخرم 😐😐 منم گفتم به درک حالا شوهرخواهرمم گیرداده بود بیا بریم من برات بخرم گفتم لازم نکرده بابای خودم گدا نشده هرزمان لازم باشه میخره دیگه خودش 🤣🤣 دیگه امروز ظهر رفت دوباره برام گوشی خرید اون یکی ام که تعمیرگاه گفت درست نمیشه قطعاتشو ازم ۱ تومن خرید 😅 فقط دیشب یه شوک بزرگ پیش اومد مامانم ملون خورده بود حساسیت داره گویا بهش حالش بهم خورد بردنش بابا و سامان بیمارستان 

2706