2737
2734

سلام دوستان اونایی ک شوهرشون راضی نبود بچه دار بشن چطوری شوهرشونو گول زدن و باردار شدن 

کسی هست ک اینکارو کرده باشه؟

دوستون دارم خانواده عزیزم.همسر عزیزم نمیدونم چرا بی تو نمیتونم تو منو جادو کردی  تورو خدا برا زندگیم دعا کنید ک همیشه خوشبخت باشم برام صلوات میفرستین؟؟

من نکردم

منتظر موندم راضی بشه

به هیچ عنوان این کارو نکن

به نظر من اشتباهه محضه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

کجایین پس   

دوستون دارم خانواده عزیزم.همسر عزیزم نمیدونم چرا بی تو نمیتونم تو منو جادو کردی  تورو خدا برا زندگیم دعا کنید ک همیشه خوشبخت باشم برام صلوات میفرستین؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نکردم منتظر موندم راضی بشه به هیچ عنوان این کارو نکن به نظر من اشتباهه محضه

چرا اخه

2728

من شوهرم بچه نمیخاست میگفت وقتش نیست حالا دوسه سال بعد.ازاول هم بهم گفت گولش نزنم یوقت چون راضی نیست.ولی خدا خاست ناخواسته باردارشدم هنوز هم نمیدونم چی شد.

درست نیست گولش بزنی.راه زیاده ولی باید راضی باشه.سعی کن به مرور قانعش کنی

من

یک سال و6 ماه جنگیدم راضی نبود ازدروغ و مریضی و...انجام دادم فایده نداش تااینک تودهه کرامت ازحضرت معصومه خواستم ب تولدامام رضانرسیده بود اقدام کردیم و الانم8 هفتمه

بنظرم بهش زور نکن چون اگ بعدا هراتفاق کوچیک وبزرگی بیوفته میگ من نمیخواستم تومجبورم کردی زمان بده درست میشه

توام خوبی کی به کیه!

منم کیست تخمدان دارم و باید زود باردار بشم چون ذخیرم پایین مییاد..ولی شوهرم راضی نمیشه میگه قسط زیاده از طرفی حقیقت و میگه از طرفی میترسم ناباروری بگیرم در اینده و همین شوهرم حالم و بگیره

2738

من خیلی دوست دارم ولی قبول نمیکنه 1ساله ازدواج کردیم

چطور راضی شد؟

با گذر زمان

البته متاسفانه ۱۳ ماه هم طول کشید تا باردار شدم 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2706