2733
2734
عنوان

چطور تو یک ماه 5 کیلو لاغرشم؟

6001 بازدید | 22 پست

سلام من تنبلی تخمدان دارم دکتر گفته بایدسسریع لاغربشی میخوام تو2 ماه 10کیلو لاغرشم کمکاری تیرویید هم دارم به نظرتون چکارکنم؟ باشگاه نمیتونم برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من روزی ۴ تا ۱۵ دقیقه حلقه میزنم. ۱ ساعت میرقصم تند. ۱۰۰۰ کالری میخورم. هفته ای ۱.۵ کالری کم میکنم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

چون تیروئید داری به این راحتی لاغر نمیشی باید همراه با رژیم درمان یا کنترل کنی.غذاهای آبپز بخور. یا از روغن زیتون و کنجد استفاده کن. حتما حتما روزی سه لیوان دم کرده زیره بخور خیلی زود لاغر میشی

برای کم کاری تیرویید که باید لووکسین بخوری.کم کاری تیرویید باعث چاقی میشه.بعدش ورزش کن و مصرف برنج و نان رو نصف کن میوه و سبزیجات بیشتر بخور میان وعده هاتو حذف کن..پیشنهادم اینه بری پیش یه مشاور تغذیه بیشتر کمکت میکنه

آنقدر شوق تو دارم که خداااااا میداند😍😍😍😍😍

علت چاقی بیشتر سردیجات هست.

سعی کن وعده ناهار حذف کنی.

یا اینکه یک ساعت قبل و بعد از اذان ظهر چیزی نخوری اصلا.

سیر خام ناشتا بخور.

منم امروز صبح خوردم.

نون اندازه کف دست بخور.

برنج یک کفگیر بخور.

سعی کن گرمیجات بخوری...

یه جا دیدم 40 روز یک قاشق اسفند بخورین...

البته باید بشوریش بعد بخوری.

ولی همینکه برنج و نون رو خیلی کمتر بخوری...تاثیرشو میبینی.

در ضمن شما نباید یهویی وزن کم کنی...چون پوستت شل و خراب میشه پیر نشون میدی.

2706