2733
2739
عنوان

کاشت ناخن

249 بازدید | 16 پست

بچه ها من تصمیم گرفتم برم اموزش کاشت ناخن و کم کم شروع کنم.

خیلیاتون منو میشناسین دیگه تصمیم گرفتم بیام بیرون از اون شرکت کم کم رو پای خودم وایسم.

نظرتون راجبه اینکار چیه ؟

به نظرم همین که واسه خودم کار کنم خوبه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
همین ک دستت تو جیب خودت باشه خودش عالیه موفق باشی

من چند سال کار کردم جایی خیلی اذیت شدم و چون واسه کسی کار کردم همش تو سری خووردم    به نظرم اینکار خیلی خوبه

عزیزم اول میگم موفق باشی بعد میگم به جایه ناخن تاتو یاد بگیر سودش بیشتره و مشتری بیشتری داره خواهرم هر دو رو آموزش دیده و آموزش هم میده تجربه ایشون رو خدمتتون عرض کردم

سلامتی دوستای نینی سایتی🥰🥰🥰انشالله هیچ وقت هیچ زنی حسرت مادر شدن نداشته باشه🙏هیچ جای دنیا کودک آزاری وجود نداشته باشه🙏 باهم مهربان باشیم❤️❤️❤️
2738
عزیزم اول میگم موفق باشی بعد میگم به جایه ناخن تاتو یاد بگیر سودش بیشتره و مشتری بیشتری داره خواهرم ...

جدی ؟ احخ من یکم لرزش دست دارم ولی حتما دنبالش میرم به نظر خودمم الان مردم چون خیلی به این چیزا اهمیت میدن سودش خوبه

جدی ؟ احخ من یکم لرزش دست دارم ولی حتما دنبالش میرم به نظر خودمم الان مردم چون خیلی به این چیزا اهمی ...

تهران هستین؟

سلامتی دوستای نینی سایتی🥰🥰🥰انشالله هیچ وقت هیچ زنی حسرت مادر شدن نداشته باشه🙏هیچ جای دنیا کودک آزاری وجود نداشته باشه🙏 باهم مهربان باشیم❤️❤️❤️
2706