2726
عنوان

کاشت ناخن

249 بازدید | 16 پست

بچه ها من تصمیم گرفتم برم اموزش کاشت ناخن و کم کم شروع کنم.

خیلیاتون منو میشناسین دیگه تصمیم گرفتم بیام بیرون از اون شرکت کم کم رو پای خودم وایسم.

نظرتون راجبه اینکار چیه ؟

به نظرم همین که واسه خودم کار کنم خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
همین ک دستت تو جیب خودت باشه خودش عالیه موفق باشی

من چند سال کار کردم جایی خیلی اذیت شدم و چون واسه کسی کار کردم همش تو سری خووردم    به نظرم اینکار خیلی خوبه

عزیزم اول میگم موفق باشی بعد میگم به جایه ناخن تاتو یاد بگیر سودش بیشتره و مشتری بیشتری داره خواهرم هر دو رو آموزش دیده و آموزش هم میده تجربه ایشون رو خدمتتون عرض کردم

سلامتی دوستای نینی سایتی🥰🥰🥰انشالله هیچ وقت هیچ زنی حسرت مادر شدن نداشته باشه🙏هیچ جای دنیا کودک آزاری وجود نداشته باشه🙏 باهم مهربان باشیم❤️❤️❤️
عزیزم اول میگم موفق باشی بعد میگم به جایه ناخن تاتو یاد بگیر سودش بیشتره و مشتری بیشتری داره خواهرم ...

جدی ؟ احخ من یکم لرزش دست دارم ولی حتما دنبالش میرم به نظر خودمم الان مردم چون خیلی به این چیزا اهمیت میدن سودش خوبه

جدی ؟ احخ من یکم لرزش دست دارم ولی حتما دنبالش میرم به نظر خودمم الان مردم چون خیلی به این چیزا اهمی ...

تهران هستین؟

سلامتی دوستای نینی سایتی🥰🥰🥰انشالله هیچ وقت هیچ زنی حسرت مادر شدن نداشته باشه🙏هیچ جای دنیا کودک آزاری وجود نداشته باشه🙏 باهم مهربان باشیم❤️❤️❤️
2706