2737
2739
عنوان

بخاطر خوبیاش بمونم یا بخاطر بدیاش برم؟کمک‌لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیرم اون چیزایی ک گفتی خوبی نیست چیزایی ک هر آدم نرمالی داره

وای بدیاش چیزی نیست ک بگیم دوسال دیگه خوب میشه طبیعیه همه این مشکلاتو دارن 

اگه بچه نداری جدا شو زندگی با مرده خسیس هدر دادن عمرته بدتر از اون دست بزنشه مرد بد دلم ک عالم و آدم میدونن درست بشو نیست

خالا شوهر شما کلکسیون این ویژگیاس😐

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2742

اسی میتونی درستش کنی

خوب گوش کنید خانمایی ک توزندگیشون مشکل دارن اول سعی کنن ب خدا و نماز نزدیک بشن

دومن گووووش دادن فایل صوووتی کلیدمرد از دکتر حبشی 

واقعا من داره زندگیم ازاین رو ب اون رو میشه واقعا تغییرو دارم میبینم ب شرطی ک حرفای اقای حبشی و تو زندگیت بکار ببری

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤
2738

به این تاپیک هم سری بزنید خیلی خانم آقا علی نکته های ریز و عالی از حرفای دکتر حبشی و گفتند مطمئنم عمل کنی استارتر ب این حرفاش زندگیت خیلی بهتر میشه

دوستان ممنون میشم اگه واسه حاجت دلم صلوات بفرستید به بن بست خوردم....اللهم صل علی محمد وآل محمد❤

به نظر من هرکس خودش میدونه که میتونه با اخلاق شوهرش کنار بیاد یانه ولی چون نظر میخواین وقتی نمیذاره هیچ جا بری یعنی آزادی شما به طور کامل سلب شده. باهاش صبحت کن جدی اگه آمد پیش مشاور ببر چون مشکل بد دل وشکاک هست

نمیدونم نه دوسش ندارم.اصلا ندارم دیگه.فقط ی کم‌وابستگی حس میکنم هنوزم هست

اگه دوسش نداری پس چرا باهاش زندگی میکنی بنظرم در صورتی موندن با اون خوبیا و بدیا امکان پذیره که عشق و علاقه وجود داشته باشه

ادم مگه چند بار میخواد زندگی کنه که  بخواد عذاب بکشه بنظرم در درجه اول راضیش کن بره مشاوره شاید حتی نیاز باشه واسه کنترل خشمش دارو بخوره

پروانه به شمع بوسه زد و بال و پرش سوخت                  بیچاره از این عشق فقط سوختن آموخت
وااااای خدا دقیقا شوهر منه  من الان 10ماهه باهاش قهرم فقط بخاطر بچه هام دارم تحمل میکنم چون بی ...

من الان ۱۳ روزه اومدم خونه بابام

بابام میگه اگه تا جمعه خبری نشد و نیومدن‌دنیالت میرم‌نهریتو میزارم اجرا.بعدشم طلااااق

باید ببینی شرایط جداشدن و طلاق و مشکلات بعدش رو داری منظورم اینه خانواده ات حمایتت میکنن ازنظر مالی مستقل هستی بچه داری یا نه ...‌‌بعد بشین خصلتهای بد و خوبش رو برای لیست کن ببین خوبیهاش بیشتر برات مهمه یا بدیهاش برات واقعاغیر قابل تحمل هستش بعدش تصمیم بگیر البته به نظر من مردی که بددل و خسیس و بددهن هستش و دست به زن داره به اندازه مردی که معتاد و هرزه هستش بد و غیر قابل تحمله دیگه خوددانی 

2706