2737
2734
عنوان

ازدواج سنتی بهتره یا دوستی؟بنظرتون کدوما خوشبخت ترن

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط به ادما ربط داره و قسمت

یکی از دوستام 5 سال با شوهرش دوست بود ازدواج کردن تو همون دوران عقد جدا شدن.دیگه عجیب تر از اینا ندیده بودم 5 سال از هم شناخت داشتن و عاشق و معشوق بودن

هي بخواهيم و رسيدن نتوانيم که چه...

من با دوستی کاملا مخالفم. پسرا که پیغمبرزاده نیستن. خیلیا به دختر دست درازی میکنن کلی به دختر صدمه میزنن. خیلی وقتا پسر متاهل از اب دراومده. دنیا هم بخوان متقاعدم کنن  من میگم خدا صلاح بنده هاشو بهتر  میدونسته که حریم گذاشته بین ارتباطات زن و مرد .

2728
فقط به ادما ربط داره و قسمت یکی از دوستام 5 سال با شوهرش دوست بود ازدواج کردن تو همون دوران عقد جدا ...

واقعا؟خب چطور عاشق همن وازدواج میکنن بعدجدامیشن؟

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄

منظورت اگه از سنتی بدون شناخت رفتن سر زندگیه که کلا منسوخ شده

در غیر این صورت هر جور اشنایی فرقی نمیکنه فقط مهمه اون دوره ی اشنایی که باید قبل ازدواج طی بشه و پایه های عشق شکل بگیره

من با دوستی کاملا مخالفم. پسرا که پیغمبرزاده نیستن. خیلیا به دختر دست درازی میکنن کلی به دختر صدمه م ...

منم مخالفم‌.نود درصد ازدواجای دوستی که دیدم مشکل دارن خانواده پسر باکلی تحقیروتوهین میرن خواستگاریشون ولی براشون مهم نیس.

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
منظورت اگه از سنتی بدون شناخت رفتن سر زندگیه که کلا منسوخ شده در غیر این صورت هر جور اشنایی فرقی ...

نه من خودم سنتی بودن ولی دوره اشنایی داشتم

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
2738
نه من خودم سنتی بودن ولی دوره اشنایی داشتم

اگه قبل ازدواج دوره ی اشنایی و دوستی داشتین و از اول حرف ازدواج نبوده دیگه اسمش سنتی نمیشه، 

سنتی یعنی ازدواج بدون شناخت، صرف انتخاب خانواده

اگه قبل ازدواج دوره ی اشنایی و دوستی داشتین و از اول حرف ازدواج نبوده دیگه اسمش سنتی نمیشه،  س ...

نه اومدن خواستگاری میومد خونمون حرف میزدیم وسط پذیرایی بعد حدود یک ماه نامزد کردیم

همسرم آرامش زندگی من😍😍😄
اگه قبل ازدواج دوره ی اشنایی و دوستی داشتین و از اول حرف ازدواج نبوده دیگه اسمش سنتی نمیشه،  س ...

همون فامیل یا همکار یا همسایه یا همکلاسی  یا بقیه هم که بیان خواستگاری میشه سنتی اگر دوستی قبلی وجود نداشته باشه. خیلیا هستن همو دوست دارن خانواده ها هم درجریانن ولی باهم دوستم نیستن شناخت نسبی هم به هم دارن  وخودشونم همدیگرو انتخاب کردن 

2706