2733
2734
عنوان

خواهر جونا بهم بگین چکار کنم؟ شوهرم خیلی به جاریم اهمیت میده درحالی که

| مشاهده متن کامل بحث + 84890 بازدید | 1069 پست

چندبارشوهرم تنهایی رفت خونه داداشش

(بخاطرکارش،یاکمک به داداشش)حسابشورسیدم گفتم مگه داداش توتنهایی میادخونه من که توتنهایی میری خونه اونا

شوهرتونشسته شامم خورده حق داری ناراحت شی

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم دشمنی خاصی با شما داره؟؟؟؟مواظب باش شوهرت چیز خور نکنه امروزه جادو جنبل زیاد شده

نه فقط فکر کنم ازمن خوشش نمیاد اخه من زیاد بهش رو نمیدادم

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
خوب عزیزم من برم اونجا نمیتونم که همش بشینیم پیش برادر شوهرم و شوهرم اون معمولا میره آشپزخونه مجبورم ...

خوب پس بشین وتماشاکن که حرص بخوری

بایدبری خواهرمن

بایدپی شوبه تنت بمالی میبینی شوهرت گاردداره وایشونم خوشحال خوشحال به کارش ادامه میده عوض کن مسیرتو

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2731
خوب پس بشین وتماشاکن که حرص بخوری بایدبری خواهرمن بایدپی شوبه تنت بمالی میبینی شوهرت گاردداره وایش ...

😔😔

خاک تو سرم با این غرورم 

هرچی میکنم نمیتونم غرورمو زیر پا بزارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه فقط فکر کنم ازمن خوشش نمیاد اخه من زیاد بهش رو نمیدادم

شوهرت بکیش طرف خودت چند بار برخورد جدی کن بگو اونا وفتی منو نمیخوان تو چرا میری تنها ..کلی فیلم بازی کن بشین زیر سرش بگو اون از من بدش میاد هدفش چیه به تو میچسبه 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

همین الان اون یکی جاریم از یه شهر دیگه زنگ زده گفته پیش جاری کوچیکه حرف بد میزنه پشتت و اونم پیش من میگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😔😔 خاک تو سرم با این غرورم  هرچی میکنم نمیتونم غرورمو زیر پا بزارم

اشتباه میکنی این غرورکاذبه

گاهی بایدبجنگی واسه داشته هات

بایدمسیرتوعوض کنی

ایناسیاسته

اینکه قابل پیش بینی نباشی وانعطاف پذیرباشی وراحت بتوونی تغییربدی رفتارتووکسی ازت سو استفاده نتوونه بکنه

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
اشتباه میکنی این غرورکاذبه گاهی بایدبجنگی واسه داشته هات بایدمسیرتوعوض کنی ایناسیاسته اینکه قابل ...

امروز نشستم فکر کردم به این نتیجه رسیدم برم بهش بگم چرا این همه پشت سرم حرف میزنی همه حرفا به گوشم میرسه بعدم تهدیدش کنم که همه حرفا رو به شوهرش و پدر شوهرم میگم به نظرتون این کارو بکنم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تو تاپیکای قبلیت گفتی حال برادر شوهرم وزنشو گرفتم پس خودت هم مقصری .....خودتو از چشم شوهرت وخونواده اش انداختی ......چرامتوجه نیستی خودتو توفامیل ضایع کردی بعد ب شوهرت وزن داداشش تهمت میزنی وباعث میشی نی نی سایتی ها هم تهمت توروباور کنن

دیدی که سخت نیست.......تنهابدون من؟دیدی که صبح می شود......شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه می زند......فرقی نمی کند بامن!بدون من!دیروز  گرچه سخت.....امروز هم گذشت!طوری نمی شود فردا بدون من!..............❤اسطوره ❤                            دیگه هیچکس گناهکارنیست.......چون......دوست داشتنت،چه گناه باشد یاکه اشتباه.......گناه میکنم تورا حتی به اشتباه......❤💖
دوستان یهو نریزید سرم .من مخالف خیانت مردهام ولی یه تجربه ای برای پیش اومده: من زنانگیم بالا هستش.آ ...

عزیزدلم شما خانم محترمی هستی که برای شوهرت لقمه گرفتی نه برای بهزاد خان این خانم جاریش میاد برای برادر شوهرش شربت میاره 

البته بگم از صبح که اومدم تو این تاپیک یه سری خاطرات مث برق از جلو چشمام رد شد الان میفهمم استارتر چقدر ناراحته خدا لعنت کنه مردها و زنهای اینطوری رو 

چرا خدا سرشون نمیاره پس؟

همین الان اون یکی جاریم از یه شهر دیگه زنگ زده گفته پیش جاری کوچیکه حرف بد میزنه پشتت و اونم پیش من ...

عزیزم همیشه از اونی بترس که برات خبر میاره 

یادش بخیر یه زمانی با Dial up میومدم نی نی سایت، صدای قیژ قیژش هنو تو گوشمه😄😄 چقدر زود گذشت چقدر زود بزرگ شدیم 😌😌
2706