2733
2734
عنوان

خواهر جونا بهم بگین چکار کنم؟ شوهرم خیلی به جاریم اهمیت میده درحالی که

| مشاهده متن کامل بحث + 84870 بازدید | 1069 پست

به نظر من برو پیش یه روانشناس خوب و باهاش مشورت کن مشکل تو ریشه یابی میکنه اول باید شوهر تو جذب خودت بکنی بعد از اون خونه اسباب کشی کنید که سال تا سال همو نبینید که بخواد خود شیرینی هم بکنه برا شوهرت

به شوهر خواهرت یا شوهر خواهر شوهرت زیادی اهمیت بده ببین جیگرش حال میاد.والا چه معنی داره

اصلا اومدم همینو بگم بهش

دیگه شما زحمتشو کشیدی😁😁😁

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارترواقعااعصابم ازدست کارات بهم ریختش

اخه چراازاول خودتواینقدرضعیف وبی سروزبون نشون دادی؟چرااجازه دادی ک همسرت بره اونجاغذابخوره؟

چرااینقدرارزش خودتواوردی پایین ک میگی جاریت وبرادرشوهرت منوحساب نمیکنن؟

اخه عزیزدلم اشتباه ازخودته.این خودتی ک ارزش خودتواینقدرپایین اوردی.توک ازجاریتم بزرگ تری وبیشترمیفهمی.چرااجازه میدی ک جاریت باهات اینطوری کنه.خیلی اعصابم برات خوردشدش.خواهرگلم سعی کن افسارهمسرت دست خودت باشه نه دست جاریت.خواهش میکنم ازهمین فرداب فکرباش ک اختیارهمسروزندگیت دست خودت باشه.

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤
2731
دوستان یهو نریزید سرم .من مخالف خیانت مردهام ولی یه تجربه ای برای پیش اومده: من زنانگیم بالا هستش.آ ...

میشه در مورد رفتار مادرتون با خودت بگی

چــــه زیبـــا مـــی گفت متـــرسک :
وقتــــی نمیــــشود رفـــت ،
یــــک پــــا هــم اضـــافیست .....!
به شوهر خواهرت یا شوهر خواهر شوهرت زیادی اهمیت بده ببین جیگرش حال میاد.والا چه معنی داره

خون بنده خدا رو میریزه ، مردا خیلی بی جنبه ان وقتی اینکارو بکنی تهمت بی حیایی بهت میزنن بدون اینکه قبول کنن خودشون بدترن

سلامتی پسرام و شوهرم🥂🍷🍷
نه شوهرم شاید ازش خوشش بیاد ولی محاله به اون چیزا فکر کنه متاسفانه جاریم خیلی خودشه میچسبونه به شوهر ...

غلط میکنه بهش بگو مگه این زن نداره که تو واسش شربت میاری  دعوا راه بنداز تا بفهمن یه من ماست چقدر کره میده

🇮🇷🇮🇷🇮🇷
خانما اگ انقد خوبی حالشون وابسته ب شوهرشون نباشه انقد ضربه نمیخورن انقد شوهرا رو بالا نبرین ک کوچکت ...

افرین دقیقا منم‌همینحوریم....والا بخدا  چرا باید اینقدر ب مرد بها داد ک اینجوری با هرحرف و حرکتشون داغون بشیم.

....

اه چقدر بدم میاد از این مردایی که با زن برادرشون شوخی فیزیکی میکنن یا باهاش خیلی راحتن. برادر شوهر من با همین کارش زنش رو از خودش سرد کرد. یهو میومد از پشت سرم قلقلکم میداد من خیلی محرم و نامحرم برام مهمه ولی اون اصلا رعایت نمیکرد. به گوشم رسیده بود که میگفت اولشه یواش یواش یخم باز میشه. ولی من ازش فاصله گرفتم. زنش از من متنفر شد با برادرشوهرم طلاق عاطفین. برادر شوهرم از زنش فاصله گرفت و با آدم های ناجور رفیق شد. میگن شیشه میکشه. خااااک تو سرش عوضیش کنن. 

بچه ها میترسم اینحوری میگید من رابطه ام با برادر شوهرم خیلی خوبه خیلی در حد برادر خودم اگه زن بگیره ...

عزیزم شک نکن که میگه . رابطه من هم با برادرشوهرم فوق العاده بود ولی از وقتی زن گرفت فقط در حد سلام و علیک . 

اوووف که چقد حرص خوردم شوهرت میاد خونه بعد جاریت از اون پذیرایی میکنه شربت میاره بخدا که من باشم جفت ...

آیییییی گفتی. چقدر مظلومن آخه بعضیا. یه کاری بکنید. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت