2752
2734
عنوان

خواهر جونا بهم بگین چکار کنم؟ شوهرم خیلی به جاریم اهمیت میده درحالی که

| مشاهده متن کامل بحث + 84870 بازدید | 1069 پست
تا حالا ازش خاستی بهش بگه و نگفته؟ 

اره گفتم چرا نمیاد گفت نمیدونم ولی نگفت بهش میگم 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
من یه سوال دارم از شما میشه یه دقه خصوصی پیام بدم ؟

قبلا تو یه تاپیکی راهنمایی دادم به چند نفر ،تاپیکه تعطیل شد و بچه ها گفتند تجاربت را بذار یه تاپیک و قفل کن.منم تاپیک "تجربیات گرانقدر" را زدم.میتونید مطالعه کنید .بعدش اگه سوالی بود بپرسید اینجا من در خدمتم.

خصوصی خیلییییییی سوال مونده که جواب بدم .فکر کنم زود نتونم جواب بدم.اینجا بهتره اگه میتونید بپرسید🌷

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو هم بریز بپاش کن. خرج کن. دعوتشون کن. خانواده شوهرتو. تو هم سیاست داشته باش و تو دلت هر چ هست بذار ...

جاریم خودش کاره ای نیست هرکی میره اونجا به خاطر شوهرش میره خوب طبیعتا اونم زیر سایه شوهرش قدرت میگیره در عوض شوهر من به بقیه هم میگه برید پیش داداشم اون رود ناراحت میشه خوب بقیه هم میگن راست میگه اون ناراحت میشه بریم اونجا اینجوری میشه که اونا به ظاهر مهمون نواز و من گوشه گیر میشم

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
2731
بچه ها میترسم اینحوری میگید من رابطه ام با برادر شوهرم خیلی خوبه خیلی در حد برادر خودم اگه زن بگیره ...

منم اینجوری بودم اونم واقعا منو دوس داشت جای خواهری همیشه درد و دل میکرد اما وقتی عقد کرد هردو کنار کشیدیم نه پی امی نه چیزی زنشم خیلی گند اخلاقه ها اما من اصلا پیام نمیدم یا خاله زنکی چیزی نمیگم اما خوب دلم واسش تنگ میشه چون همسنم بودیم همش تو خونه مادرشوهر با مشت میزد سرشونه ام😂😂

ببین تنها راه موفقیتت اینه ارتباطتو با خانواده شوهر خوب کتی در ظاهر. هر کینه ای تو دلته بذار بمونه. اگ ازین برادرشوهر پایینی نمیتونی شروع کنی. از بقیه شروع کن. رفت و امد کن. دعوتشون کن. دلت نسوزه برا پول خرج کن. ریخت و پاش کن. پذیرایی درست و حسابی. بقیه افراد خانواده بیان خونتون این پایینیا هم میان. کم کم. میاد دیتت سیاست. الان همه میگن از روی دلشاد نمیبینیم ک بریم و بیایم. ولی جاریت کاری مرده ک بگن خوبه و خوشرویه. حتما خوبه ک جذبش میشن خانواده. کاری کن. تو سرتر بشی 

اره گفتم چرا نمیاد گفت نمیدونم ولی نگفت بهش میگم 

ن بگو بهش بگو میخوام بدونم چشه؟ مگه تو داداشش نیستی؟ چطور تو میری به خودش و بچه هاش سر میزنی. اون بزرگتره باید بیشتر هواتو داشته باشه اونم باید بیاد ب تو زن و بچت سر بزنه.... 

استارتر عزیز

حتمااااااا حتماااااا حتمااااااا

شمام برو خونه برادرشوهرت

حتی اگه بی محلی کردن 

با همسرت برو

ناهار اونجا بخور

با جاریت گرم بگیر حتییییی اگه محل نداد

با برادرشوهرت گرم بگیر حتی اگه محل ندادن

مطمئن باش جواب میده

به هیچچچچچچچچچچ عنوان ازشون بد نگو پیش شوهرت یا مسخرشون نکن یا هیچی

گاهی تزشون تعریف کن

ببین گلم 

مملکت ما مرد سالار،خانواده شوهر سالاره

هرگز پیش شوهرت بد ازشون نگو هرگز جبهه نگیر 

حتی اگه حق با تو هست

این حرف من نیست

حرف روانشناس و کارشناس

دکتر هلاکویی میگن:بازنده خوب باش

باید بازنده باشی در مقابل خانواده همسرت تا همسرت و به دست بیاری

هستن مردایی که طرف زنشون باشن و پدرمادر خودشون اصلا حساب نکنن چه برسه به خواهربرادرشون

اما تنها راه حل همینه

موفق باشی دوستم

💪

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
لینکش و میذاشتین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/تجربیات-گرانقدر

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
استارتر عزیز حتمااااااا حتماااااا حتمااااااا شمام برو خونه برادرشوهرت حتی اگه بی محلی کردن  ...

درضمن بزار هرچی میخوان پشت سرت بگن

مطمئن باش برنده ای که پشت سرت حرف میزنن و ضعف دارن 

تو حتما یه چیز خوب تر داری که اونا بهش نمیتونن برسن 

بدای همین غیبت و تهمت میزنن

دایورت کن

نیست در دیده ما منزلتی دنیا را                                ما نبینیم کسی را که نبیند ما را
نه عزیزم اینجوری که فکر میکنی نیست کل درآمد شوهرم و برادراش رو همه یعنی شریک کاری هستن اون اگه بیشتر ...

خب  وفتی اون  از پول  همه  خرج میکنه  شماچراخرج  نمیکنی  که زندگیت وشوهرت تودستت  باشه،،،توهم  اگه  اینجوریه   مدام  خونواده  شوهرمهمون  کن

ببین دلشاد خانم. ب حرفم گوش بده عزیزم. مثلا اگ خواهر شوهرت یا برادر شوهر دیگه ای داری دعوت کن. یا پدر مادر شوهر. دیگه مثلا شوهرت بدونه فردا ظهر مهمون داره دیگه سرشو نمیندازه پایین بره خونه داداشش میاد خونه خودش. ی چند بار اینجوری کن. بعد کم کم. عادی میشه براش. بعد بقیه محبتا و کارایی ک بقیه خانما گفتن انجام بده. کلا خونتو گرم نگه دار براش. کم کم باش صحبت کن. با خوشرویی. البته اینم بگم مردا از وراجی زیاد خوششون نمیاد. هر دفه ی دوتا جمله بگو. زود رد شو از بحث... بگو زشته هر روز بری اونجا. شاید زنش بدش بیاد ب رو خودش نیاره

تو هم ریلکس باش بهشون کاری نداشته باش از زندگی با خودت و بچه هات و دوستات لذت ببر به شوهر و خانواده اش حساسیت نشون نده هر چی بیشتر حساس باشی بیشتر اذیت میشی بهتر بزار هر شب بره خونه برادرش شما هم دنبالش برو اونجا خیلی راحت و ریلکس بشین و خوشحال باش و باهاشون بگو و بخند کن نقطه ضعف نشون نده.

فقط خدا ❤️❤️❤️