2737
2739
عنوان

خواهر جونا بهم بگین چکار کنم؟ شوهرم خیلی به جاریم اهمیت میده درحالی که

| مشاهده متن کامل بحث + 84753 بازدید | 1069 پست

من بودم باهاش ميرفتم هر شب شام همونجا ميخوردم

شامم تو خونه درست نميكردم راحت بودم

بعد جاري خودش بيرونمون ميكرد😁

من ملكه ي ايرانم ثروتمند پرافتخار چشم ها همه بدنبال من  
واای هیچی نگو من برادر شوهرم هیلی دوسش داشتم اوایل ازدواج کرده بود زنش اوایل انگار خیلی رسم و رسوم ز ...

😂😂😂😂دقیقا منم مثل داداشم دوستش دارم میگه هوس ماهی کردم قرمه سبزی میخوام اینا رو‌مسخونم تصور میکنم جلو زنش بگه میزنه کتلتم میکنه بعدشم میاد اینجا تاپیک میزنه جاریم هی خودشو واسه شوهرم لوس مسکنه واسش غذا درست میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتمابهش اونجابیشترخوش میگذره دیگه😒توام باش برو تنهانفرستش

از همون بیرون میره خونشون وقتی میاد خونه و شام یا ناهار خورده میگه اونجا خوردم

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صلی علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

هر کی یه جور مشکل داره.من رابطم با جاریم خیلی خدبه شوهرم ازش متنفره و اصلا دوست نداره باهاش در ارتباط باشم.اونم خیلی وقتا ازم ناراحت میشه که بهش بی اعتنایی میکنم وافعا تحت فشارم

2731
من بودم باهاش ميرفتم هر شب شام همونجا ميخوردم شامم تو خونه درست نميكردم راحت بودم بعد جاري خودش بي ...

جاریم وقتی من میرم اونجا خیلی بدش میاد حتی یه کلمه هم باهام حرف نمیزنه منم نمیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هر کی یه جور مشکل داره.من رابطم با جاریم خیلی خدبه شوهرم ازش متنفره و اصلا دوست نداره باهاش در ارتبا ...

کاش من اونجوری بود 

جاریم از من بدش میاد حالا با رفتن شوهرم به اونجا اون آدم خوبه است من بده چون برادرشوهرم اصلا خونه ما نمیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
دوست عزیز یکم‌با سیاست برو جلو ، شاید جاری عوضیت پشت سرت چیزایی گفته که شوهرتون اینجوری شده ، خدا لع ...

مثلا چه چیزی 

اخه شوهر من چطور میتونه به زن داداشش گوش بده درحالی که زنش محرمه و نزدیک تره بهش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
يني ميگي جاريش خيلي به شوهر استارتر محبت كرده كه تو دلش جا شده؟  اگ زنشو دوست نداشت چ ...

نه

شوهر استارتر به برادر محبت داره

و به خاطر برادرش میره

احتمالا جاری استارتر به برادر شوهرش احترام میذاره یا جرات نداره بی احترامی. کنه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
مثلا چه چیزی  اخه شوهر من چطور میتونه به زن داداشش گوش بده درحالی که زنش محرمه و نزدیک تره بهش

اینطوری که زن داداشت سیاست داره و باهوشه

شما شاید بی سیاسای

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
خوب خودت زنی دیگه میدونی هیچ وقت برادر شوهر برادر نمیشه تازه به برادر خودتم زیادی محبت کنی خانومش ...

اره میدونم واسه همون گفتم دیگه میگم اگه فکر بد کنه چی ؟؟؟ سعی میتونم کنم که کمتر صمیمی باشم ولی هوب ادم نمیتونه کلا قطع کنه رابطشو که ولی اینو جدی میگم شوهر خودم با حاریم شوخش میکنه اصلا و ایدا بدم نمیاد

2706