2733
2734

سلام بچه ها 

خوبین 

بچه ها یکی از دوستان من خورده زمین و متاسفانه آرنجش شکسته و الان باید آرنجش رو عمل کنه 

شما چه دکتر های خوبی رو میشناسین که داخل بیمارستان دولتی هم عمل کنن ؟!

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین 🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر جواد دهقانی

عزیزم نمیدونی کدوم بیمارستان عمل میکنه ؟!

کسی پیشش عمل کرده راضی بوده ؟! 

ممنون که جواب دادی عزیزم به نیت سلامتی گل پسرات و خودتون آیت الکرسی میخونم ❤🙏

2728
دولتی رو نمیدونم اما دکتر سعید اشکانی و دکتر مظفریان سرچ کن ببین دولتی هم هستن یا نه.دکتر مظفریان قط ...

دکتر اشکانی و دکتر انقیاد و دکتر شاهچراغی رو میدونم ولی فک نکنم دولتی باشن 😢

دکتر انقیاد بیمارستان فرهمند فر کارش عالیه یکی از نزدیکانم آرنجش کاملا خورد وله شده بودبیمارستانهای دولتی گفتن  نمیشه کاری واسش  کرد حتی بیگارستان چمران گفتن ممکن به عمل جواب نده ومجبور بشن قط کنن.. ولی دکتر انقیاد عملش کرد الان کاملا عادی داره از دستش استفاده میکنه

آقا جون من هرجا چشمم به اسم مبارکت میخوره، اشکم روان میشه، قلبم به درد میاد. میگم  امکان نداره من از درگاهتون دست خالی برم. السلام علیک یاابا عبدالله الحسین(ع) 
عزیزم نمیدونی کدوم بیمارستان عمل میکنه ؟! کسی پیشش عمل کرده راضی بوده ؟!  ممنون که جواب دادی ...

قربانت ممنون گلم زنده باشی لطف داری 😘😘🌹🌹

پسر خودم رو همین دکتر عمل کرد

و چندمورد دیگه هم دیدم که عمل کردن پیش ایشون

تو بیمارستان نمازی عمل میکنه پسر منم همانجا عمل کرد چهارماه پیش

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
دکتر انقیاد بیمارستان فرهمند فر کارش عالیه یکی از نزدیکانم آرنجش کاملا خورد وله شده بودبیمارستانهای ...

زانوی خواهرمم دکتر انقیاد داخل فرهمندفر عمل کرده بی نهایت راضیه ولی متاسفانه هزینه اش الان میشه 20 تومن 😑

2740
دکتر اشکانی و دکتر انقیاد و دکتر شاهچراغی رو میدونم ولی فک نکنم دولتی باشن 😢

دکتر شاهچراغی هم توی بیمارستان نمازی عمل میکن گلم

ممنونممممممممم 😍😍😍😍  نمیدونین چقدر باید توی نوبت موند واسه عمل ؟! اگه فوری باشه ؟!

خواهش میکنم 😘😘

راستش خیییلی شلوغه خودت هم میدونی اما اگه آشنا داشته باشی مثل همه جا چندروز بعد کارت راه میفته و اگه اورژانسی هم باشه احتمالا زود راه میندازن 

امیدوارم کارتون زود راه بیفته 

تاتی جان شرمنده عزیزم خسته ات کردم  نمیدونی چجوری باید وقت دکتر جوادی رو گرفت ؟! آخه دوستم با ...

دشمنت شرمنده باشه 

میدونم که روزهای یکشنبه و فکر میکنم چهارشنبه هم اگه اشتباه نکنم تو درمانگاه مطهری میشینه و اگه اورژانسی باشه احتمالا منشیش زود نوبت بده

2706