2733
2739
عنوان

هزینه جشن عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 62 پست
جدی؟یعنی الان که من یه شهردیگه ام ووضعیت مالی خوبی هم نداریم چطوری بااین رسوم بایدکناربیایم😞 چون ر ...

نامزدی نگیر

عزیزم

عروسی رو نصف کنید

یا عروسی هر کس مهمون خودشو هزینه بده

واقعا این اوضاع اقتصادی این همه هزینه معنا نداره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
نامزدی نگیر عزیزم عروسی رو نصف کنید یا عروسی هر کس مهمون خودشو هزینه بده واقعا این اوضاع اقتصادی ...

آره حق باشماست.ولی من نمیدونم وقتی مایه شهردیگه ایم اوناهم مشهدن تکلیف عروسی و...چی میشه.خانواده ی پسربایدبیان اینجابرای نامزدی وعروسی؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

آره حق باشماست.ولی من نمیدونم وقتی مایه شهردیگه ایم اوناهم مشهدن تکلیف عروسی و...چی میشه.خانواده ی پ ...

اگه اونا بیان شهر شما

خوب هزینه ی شب مهمون شب ، روی دستتون قرار میگیره

نهار صبحانه

و احتمالا میخوان براشون ارایشگاه و ... بگیرین که البته پولشو خودشون میدن

ولی خونت تون آرامشش از بین میره

شما هم برید اونجا ، خوب این شرایط واسه شماس

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
اگه اونا بیان شهر شما خوب هزینه ی شب مهمون شب ، روی دستتون قرار میگیره نهار صبحانه و احتمالا ...

یعنی سبک بودن نیست که مثلامابیایم مشهدبرای نامزدی واینا؟عیبی نداره یابی احترامی نیست؟

2728
اگه اونا بیان شهر شما خوب هزینه ی شب مهمون شب ، روی دستتون قرار میگیره نهار صبحانه و احتمالا ...

واینکه اگه مابیایم مشهدمیریم خونه ی داماداینا؟یابایدهتل بگیریم؟اینکه خانواده ی عروس بیان روشمازشت نمیدونید؟

یعنی سبک بودن نیست که مثلامابیایم مشهدبرای نامزدی واینا؟عیبی نداره یابی احترامی نیست؟

نامزدی که برای شما صرف نداره بیایین مشهد

ولی عروسی که هزینه سالن باداماده و شام نصف میشه یا هر کی مهمون خودشو میده 

نه مشکلی نداره 

بهانت هم این باشه مشهد تالارهای شیک تری داره

تیز باش بذار تو دهن شوهرت

ی جوری نشون بده انگار اونه که بیشتر مایل هست تو بری مشهد

و عروسی مشهد باشه

نامزدی که برای شما صرف نداره بیایین مشهد ولی عروسی که هزینه سالن باداماده و شام نصف میشه یا هر کی م ...

شماکدوم سمت هستین،اوناطرفای وکیل آبادن،وضعشون کلاازماخیلی بهتره

واینکه اگه مابیایم مشهدمیریم خونه ی داماداینا؟یابایدهتل بگیریم؟اینکه خانواده ی عروس بیان روشمازشت نم ...

راجب این از بقیه هم بپرس

ولی طرافم دوست یا فامیل عروس از سبزوار نیشابور یا شهرای دیگه داشتن 

اومدن مشهد خونه خانواده داماد 

بعد عروسی هم برگشتن

مشکلی نبوده

2738
شماکدوم سمت هستین،اوناطرفای وکیل آبادن،وضعشون کلاازماخیلی بهتره

وکیل آباد قسمت خیلی خیلی خوبی توی مشهد

دانشجومیشینن😶

دانشجو هم جاری بدی نیست 

البته با وکیل آباد قابل قیاس نیست

من نمیدونم واقعا چطوریه ، چون جشن نامزدی بزرگ نگرفتیم تا حالا ، خواهرم تو خونه ی جشن کوچولو داشت&nbs ...

بله جز اتلیه که با داماد . 

منم مشهدم .

خو یه نامزدی کوچیک بگیرید عروسی رو نصف نصف بگیرید . 

یاکبا توافقی بگیرید . خواهر شوهر من نامزدی هم مفصل گرفت هرکی مهمونای خودشو شام داد.  فقط میوه شیرینی با پدر شو بتز عروسیش نثف تصف فقط میوه و شیریتی با داماد . 

راحت تره اینجوری 

مال ما لباس با پدر عروس و میوه و شام و تالار و..

اتلیه و گل و شیرینی با داماده

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
2706