2733
2734
عنوان

هزینه جشن عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 3295 بازدید | 62 پست
نه خیلی مسخره میشه ، دوسدارم بزن و بکوب داشته باشم روز اول ازدواجم ، بهش فکر میکنم شور و شوق میگیرم ...

نه عزیزم

توی خونه تون صندلی بچینید

بیان عقد کنن بزن و بکوب

بله برونت رو بیارن

بعد خانواده داماد رو که بله برون اوردن ببرید شام

همین

یا اینکه لباستو هزینه زیادی نکن

ارایشتم همینطور عزیزم

اصلا آرایش نامزدی باید ملیح و ناز باشه

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سوال اگه پسرمشهدی باشه دخترازیه شهردیگه چی...بازهم مخارج باخانواده ی عروسه؟

خخخ

ببین من مشهدی ام

بهت بگم مشهدی ها خرج رو گردن بقیه میندازن ولی قبول نمیکنن بارها دیدم سر همین چیزا اصلا عروسی به هم خورده

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
دمش گرم ، ولی خب رسم با پدر عروسه دیگه 

اره ولی من کلا دوست نداشتم جشن عقد داشته باشم چون عروسیمون خیلی مفصلِ و از نظرم جشن عقد خیلی مسخره بود،ولی شوهرم توجه نکرد و خودش همه هزینه هارو داد خودشم همه چیزو هماهنگ کرده بود

شمام اگه بگید ممکنه قبول کنن نامزدتون

2731
من زمانی که مشهد دانشجو بودم چند تا از دوستتم عقد کردن من رفتم جشنشوناین طوری بود که یک مجلس زنونه ت ...

بله میشه شام نداد

ولی اینکه خرج لباس و ارایشگاه رو بندازن به خانواده داماد 

ی منت تمام نشدنی به سر عروسه

حتی بنظر من عروس لباس قبلی شو بپوشه

ارایشگاه ساده تر بره

ولی منت خانواده شوهر نگیره به سرش

بله میشه شام نداد ولی اینکه خرج لباس و ارایشگاه رو بندازن به خانواده داماد  ی منت تمام نشدنی ...

اینایی هم که من دیدم همه خرج با خودشون بود مجلسشون ولی زنونه بود

حامله نیستم تیکر اتمام مشکلات عمده و اصلیمه 
2740
اینایی هم که من دیدم همه خرج با خودشون بود مجلسشون ولی زنونه بود

احتمالا خیییلی سال قبل بودی

متاسفانه تحمل گرایی توی مشهد خیلی زیاده

الان مدتهاس نامزدی بدون شام ندیدم

این چند تا دوستم که بهت میگم هرکی بله برونشون از زن و مرد اومده بود شام دادن بعد رفتن چند روز بعدش حرم عقد کردن روز بعد عقد عروس رفت ارایشگاه لباس عروس پوشید با خرج خودش و یک عصرونه زنونه برگذار کردن

احتمالا خیییلی سال قبل بودی متاسفانه تحمل گرایی توی مشهد خیلی زیاده الان مدتهاس نامزدی بدون شام ند ...

فکر میکنم سال ۹۴ یا ۹۵ بود

احتمالا خیییلی سال قبل بودی متاسفانه تحمل گرایی توی مشهد خیلی زیاده الان مدتهاس نامزدی بدون شام ند ...

فقط بله برونشون شام دادن

ماگرفتیم

هزینه سفره عقد واتلیه ودسته گل باشوهرم بود بقیه باما

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ما خانواده درجه یک فقط بودن 

هزینه لباس و آرایشگاه رو خودم دادم

هزینه عقد و دسته گل و حلقه و زیر لفظی که اونم یه حلقه دیگه بود با پذیرایی سر عقد و بزن برقص بعدش(حدودا یکساعت بیشتر محضر رو گرفتیم چون میشد بزن برقص داشت توش) با داماد بود

شام هم رفتیم رستوران و با پدر من بود

روز عروسی هم یه عقد فرمالیته داشتیم با سنتور و دف و غزل خوانی 

خخخ ببین من مشهدی ام بهت بگم مشهدی ها خرج رو گردن بقیه میندازن ولی قبول نمیکنن بارها دیدم سر ...

جدی؟یعنی الان که من یه شهردیگه ام ووضعیت مالی خوبی هم نداریم چطوری بااین رسوم بایدکناربیایم😞

چون رسم هامون فرق داره 

2706