2410
2553
عنوان

هزینه جشن عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 3289 بازدید | 62 پست
الان اوضاع اقتصادی خیلی افتضاحه نمیشه واقعا اینطوری  تو چه سالی نامزدی گرفتی ؟؟ خیلی دلم میخو ...

تالار عزیزم

تهرانم

غذامم جوجه و کوبیده و باقتلی پلو با بره

خوب نگیر

نصف هزینه عروسی رو بده

یهو ی عروسی مفصل بگیر

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
الان اوضاع اقتصادی خیلی افتضاحه نمیشه واقعا اینطوری  تو چه سالی نامزدی گرفتی ؟؟ خیلی دلم میخو ...

اگه اینطوره خوب چند تا جشن نگیر

برو محضر عقد کن

فقط نزدیکان داماد که میان سر عقد رو شام بدید

بعد عروسی نصف

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مشهدیا مه اینطوری نیستن مگه شما اینطوری باشبن

من نمیدونم واقعا چطوریه ، چون جشن نامزدی بزرگ نگرفتیم تا حالا ، خواهرم تو خونه ی جشن کوچولو داشت 

درستش اینه که پدر من هزینه کنه همه چیو؟؟

2720
اره درسته ماهم اينجوري بوديم

ولله من مشهدی ندیدم اینطوری 

البته منطقه با منطقه فرق داره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2714

بله با داماده

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
اگه اینطوره خوب چند تا جشن نگیر برو محضر عقد کن فقط نزدیکان داماد که میان سر عقد رو شام بدید بعد ...

نه خیلی مسخره میشه ، دوسدارم بزن و بکوب داشته باشم روز اول ازدواجم ، بهش فکر میکنم شور و شوق میگیرم اصن 

و اینکه خانواده داماد رسمِ بله برونِ بزرگ دارن حتما 

اینم پسرِ اوله و آرزو دارن براش ، نمیخوام بعدا سرکوفت بخورم

مشهدیا مه اینطوری نیستن مگه شما اینطوری باشبن

من زمانی که مشهد دانشجو بودم چند تا از دوستتم عقد کردن من رفتم جشنشوناین طوری بود که یک مجلس زنونه تو خونه پدر عروس برگذار میشد بعد شربت و شیرینی میدادن

حامله نیستم تیکر اتمام مشکلات عمده و اصلیمه 
2706