2737
2739
عنوان

درد هنگام استفاده از کاندوم؟

76684 بازدید | 26 پست
سلام بچه ها
ببخشید من هنگام استفاده از کاندوم خیلی خیلی احساس درد دارم.طوری که اصلا نمیتونم ادامه بدم.کسی بوده که این طوری باشه.به نظرتون باید چه کار کنم؟مثلا از ژلی یا چیزی باید استفاده کنم؟در ضمن من زخم دهانه رحم هم دارم.بدون کاندوم درد ندارم اما با کاندوم میخوام بمیرم.تو را خدا بیاین و کمکم کنید.آخه من از این ماه دیگه نمیخوام قرص جلوگیری بخورم.نیاز دارم که بدونم چطور میشه از کاندوم بدون دردکشیدن استفاده کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه مامان مریم جون من توی نت خوندم که اونهایی که به کاندوم حساسیت دارند .به دستکش لاتکس هم حساسیت دارند .چون جنس کاندوم هم از لاتکس .اما من که به دستکش لاتکس حساسیت ندارم.اما ممنون از راهنماییت .حتما از دکترم هم میپرسم.اما اگه کسی مثل من بوده یا هست بی زحمت بیاد بگه .مرصی
2728

یه سری افراد هستند بدن حساسی دارن!

مثل من!منم اوایل ازدواجم استفاده کردم..اما بعدش نه..چون واقعاااااااا نمیساخت بهم!

عین شما!

البته شما زخم داری وحتما باید درمان بشی!

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
مرصی از همه دوستان که اومدن و کمک کردند.فندق جون توی نت خوندم که استفاده از ژل لوبریکانت بر پایه آب فقط باید با کاندوم استفاده بشه چون لوبریکانتهای روغنی کان دوم را پاره میکنند
نکنه از کاندومهای خاردار یا دارای خطوط حلقوی استفاده می کنی؟!!! اینا درد دارن
کاندوم هایی که از لاتکس نازک ساخته شدن و روش نوشته شده "مخصوص نزدیکی های دردناک" و چرب هم هستن ، بهترن