2737
2734
من ريمل سالهاست  بيو ميزنم (مشكيش)خيليييي خوبه از همه نظر منتها من كه صبح ميزنم و ميرم سركار عص ...

مرسی عزیزم

نه اگه ریمل بریزه فکر نکنم خوب شه

میخوام برا عقد دخترخواهرشوهرم خودم آرایش کنم

بریزه اعتماد به نفسم میره پایین

باشه اونو نگاه میکنم

دستت درد نکنه

مرسی عزیزم نه اگه ریمل بریزه فکر نکنم خوب شه میخوام برا عقد دخترخواهرشوهرم خودم آرایش کنم بریزه ا ...

نه اونجوري فكر كني ميريزه ها 

كلا بيو مارك معركه ايه

صبح تا شب بزني بيرونم باشي بياي خونه با شير پاك كن بكشي زير چشمت يه كوچولو ممكنه پد سياه شه در اون حد

باز خودت ميدوني گلم

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم رفتم زیر دست آرایشگری که از قبل کاراش رو دیدم و خیلی ملایم و شیک بود، با اینکه بعضی ها میگفتن این خیلی ساده کار میکنه نرو و اینا، آخرش همه گفتن خیلی خوب شدی، در ضمن لنز هم نذاشتم

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
2731

خب بگو ملایم ارایشت کنن

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

وای دقیقا منم همینم..شوهرم هم خیلی برش میاد وقتی آرایش هلیظ میشه امروز رفتم از ارایشگاه نوبت بگیرم برا مراسمم هرجا میرفتم میگفتم لایت کارشونو میدیدم باز میترسیدم ک برا خودم غلیظ بشه اصلا تو ارایش شانس ندارم 

برا حل مشکلم میشه یه صلوات برام بفرستید🙏