2733
2734

ارايش لايت يا شاين رو انتخاب كن قطعا بهت مياد 

منم ارايش زياد و پررنگ بهم نمياد

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

وای منم عین توام خیلی با ارایش ارایشگاها زشت میشم ولی هربار غلیظ و بد هم برام ارایش کرده بودن 😢

اول اینکه ی میکاپ کار حرفه ای پیدا کن ک تو تشخیص ارایش برای چهرت ماهر باشه و بعدشم خیلی تاکید کن و بگو ک ارایش غلیظ بهت نمیاد چ اشکال داره ارایشت ملیح باشه خیلیم خوبه ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مثل منی ولی خداروشکر که خودت این قصیه رو متوجه شدی اصلا ریسک نکنی ها من هنوزم که هنوزه حسرت شب عروسیمو میخورم که با ارایش غلیظ چی درست کردن ازم،هر طور که خوشگل میشی بگو اونطور ارایشت کنن 

قد آسمون خودتو دوس داشته باش باور کن تو دنیا هیچی ارزشش بیشتر از خودت نیس👧

عزیزم باید بری پیش کسی که لایت و اروپایی باشه سبک کارش یکسری از آرایشگرا کلا لایت نیست آرایششون

من عروسیم کاملا میکاپم اروپایی و لایت بود همین یکماه پیش هم بود منم مثل شما همین استرس رو داشتم

2728

من هروقت رفتم ارايشگاه گفتم لايتم ارايش كن گند زدن

جاي خوبم رفتم

ميان مثلا گريم كنن پوست و ميكشن از نزديك ادم حالش بد ميشه

برتری نسبت به دیگران افتخار نیست ، بلکه برتری نسبت به گذشته خود افتخار است

نگو لایت منم گفتم لایت گند زدن به ارایشم هر طوری که خودت ارایش میکنی و خوشگل میشی بگو ارایشت کنن

قد آسمون خودتو دوس داشته باش باور کن تو دنیا هیچی ارزشش بیشتر از خودت نیس👧
2738
منظور از لایت همون ملایمه

بله عزيزم ميدونم

وقتي ميگي لايت فكر ميكنن بايد گريم كنن كه معلوم نشه همون كرماي گريم گند ميزنه به پوست 

عزيزم من براي عقدو عروسيم خودم تو خونه ارايش كردم😍 لازم به ذكره از گدابازي نبود حلقم ٣ سال پيش ١٣ ...

عزیزم من فردا میخوام برم خرید

کرم پودر میخرم میتونی بهم بگی چی بهتره؟ فکر کردم بدونی چون حرفه ای به نظر اومدی

ریمل خوبم بگو مرسی

عزیزم من فردا میخوام برم خرید کرم پودر میخرم میتونی بهم بگی چی بهتره؟ فکر کردم بدونی چون حرفه ای به ...

من ريمل سالهاست  بيو ميزنم (مشكيش)خيليييي خوبه از همه نظر منتها من كه صبح ميزنم و ميرم سركار عصر كه ميام يكم ريخته

ولي چون از همه چيش راضيم و خيلي سبكه اين يكم ريختنشم تحمل ميكنم

كرم پودري نيستم عزيزم فقط مهمونيا ميزنم اورآل خيلي سبك و خوبه

منتها من ضدافتاب الارو يكم تيره تر از پوستم دارم معمولا به جاي كرم پودر ازون استفاده ميكنم چون پوستم خوبه بد نيست اون كاملا جواب ميده