2737
2734
عنوان

موندم چجور شوهرموببرم عروسی.😖😖

516 بازدید | 38 پست

قراره بریم عروسی شب.به مادرم کارت دادن دعوت کردن.خاهرعروسم زنگ زد به من که حتما بیا کارت ندادیمو اینا ولی بامادرت بیا.موقع کارت دادنم سپردن الی اینابیان.

حالاشوهرم میگه الان نمیام عروسیای دیگشون یاعروسی پسرشون که کارتم ندن میام.خب ممکنه عروسی پسرشون من دعوت نشم کلا.این عروسی مال دختره منوگفتن

بعدم مامیخایم پولوبدیم شوهرم بده دیگه.

مامانمم ناراحت میشه شوهرم نیاد میدونم لج میکته نمیزاره شوهرم برسونه چون ماشینم نداره شوعرم. میگه بااژانس میریم.

مامانم میگه چرانمیاد و اینا رفت رومخ من.

اعصابم ریخ بهم.

چجور مادرموبپیچونم ناراحت نشه که شوهرم نمیاد یا چجور شوهرموراضی کنم؟

یه درددل دیگم دارم بعدا تاپیک میزنم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

شما اخلاق شوهرت رو میشناسی جواب های ما ممکنه شوهر یا مادرتون رو بدخلق یا ناراحت کنه

ما همه درد هایی هستیم که راه میرویم با سکوت درد هایمان را مخفی می کنیم ما حقیقتا انسان نیستیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا چرا شوهرت نمیاد چون کارت ندادن!؟ 

بگو کادو رو لااقل بده به مادرت که از طرفتون اونجا بدن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
خب عزیزم مگه ی کارت هزینه اش چقد میشد اگه واقعا میخواستن برین حتما بهتون کارت میدادن

نه دوستیم کارت نداده که مافک نکنیم کادوبدیم.

منومادرمینامیشیم کلا چارنفربریم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
من عروسی رو (به جز عروسی فامیل درجه یک) اگر بهم کارت بدن یا اگر راهشون دوره عکسشو بفرستن میرم

عزیزم دوستیم کارت نداده که من کادوندم.زنگ زد دعوت کرد .کارت دادنیم گفتن

حالا چرا شوهرت نمیاد چون کارت ندادن!؟  بگو کادو رو لااقل بده به مادرت که از طرفتون اونجا بدن

نه بابا.پس چرامیگه عروسی پسرشون کارتم ندن میام.شوهرمم فامیلش میشه.فقط اونادیگه رفتوامدندارن.ولی گف براپسرشون کارتم ندن میام

من با همسرت موافقم چون کارت ندادن من بودم نه میرفتم نه کادو میدادم

اصلا ما کادونمیدیم.مامانم میده.ماروهم بامامانم گفتن

2706