2733
2739
عنوان

موندم چجور شوهرموببرم عروسی.😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر هیچ جوره زیر بار نمیری اونوقت انتظار داری ما چجوری راهنماییت کنیم هرکی هرچی گفت همین حرفارو ...

چی بگم دارم خب میگم به خود من بر مییخوره وقتی طرف دوستمه میدونم چیه

پارسالم برا دخترعمومو اینطور کرده که طرف کادو نده 

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2728
بنظرم من ربطی نداره کارت دادن ب کادو بردن،اگ میخواستن دعوتتون کنن باید کارت میدادن،شوهرت حق داره

اصلا حرف شوهرم کارت نیس

چون گف عروسی پسرشونو بدون کارتم میره

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
خب چون عروسی پسر اختیارش با خودشونه هر چقد بخوان بدون کارت میتونن دعوت کنن ولی عروسی دختر اینجوری نی ...

نه کلا گفتن من بامادرم برم.شاید اصلا شوهرمونگفتن ولی مامانم میگه میریم

عزیزم رو کارت مادرتون اسم شما رو هم نوشتن ، اگه نه که بنظرم خودت هم دلت میخواد بری برو ولی همسرت نه. ...

چی بگم

کل دلایلموخوندین

2738
خب پس سبک نکن شوهرتو😐 خودتم داری میگی فقط تورو گفتن همیشه هم مامانا درست نمیگنا

خودم دارم میرم

به شوهرم گفتم بخونه کاربیاره