2737
2734
عنوان

چرا من نمی‌تونم بچه‌های کوچیک رو دوست داشته باشم؟😕

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 100 پست
استارترو نمیدونم اما من حتی از ازدواج هم بدم میاد😑😐

عزيزممم چرا؟

اگه عاشق يه نفر باشي و  اون طرف هم عاشقت باشه 

خيلي زندگيت شيرين ميشه 

البته عاشق واقعي كسي كه بخاطرت در حد توانش همهههه كار بكنه

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مثل خودتم استارتر. این جا می بینم با دیدن عکس یه بچه دلشون ضعف می ره. من اونجوری نیستم اصلا. از بچه ها بدم نمیاد. هرگز طاقت ندارم یه خار تو دست یه بچه بره. ولی با دیدن بچه ها غش و ضعف نمی کنم. قربون صدقه شون نمی رم. 

آدما با هم فرق می کنن. 

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

متاسفانه منم از بچه ها خوشم نمیاد و یکی از شروط من برای ازدواج نیاوردن بچس که هیچ کس قبول نمیکنه

شاید خودم بچه دار بشم خوشم بیاد ولی الان ابدا

از خدا میخوام این حس منو ناشکری محسوب نکنه دست خودم نیست

منم مثل شمام یه لول بالاتر

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
2728
منم همینجور بودم. بچه دار هم شدم بهتر شدم اما بازم همون جورم. 

یعنی ممکنه یه وقت نسبت به بچه خودتون هم بی تفاوت باشید؟

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
عزيزممم چرا؟ اگه عاشق يه نفر باشي و  اون طرف هم عاشقت باشه  خيلي زندگيت شيرين ميشه& ...

نمیدونم والله 

به خاطر همین موضوع تصمیم گرفتم مجرد بمونم و برای خودم مستقل زندگی کنم....کلا تو کتم نمیره زندگی مشترکانه......😅

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
متاسفانه منم از بچه ها خوشم نمیاد و یکی از شروط من برای ازدواج نیاوردن بچس که هیچ کس قبول نمیکنه شا ...

به نظرم تا وقتی این حس از بین نره بچه دار شدن بزرگترین اشتباهه ، چون هیچ اطمینانی نیست که آدم بعد از بچه دار شدن همین بی تفاوتی رو نسبت به بچه خودش نداشته باشه

۱۷۶ جان                                                                           ۱۷۶ آرزو                                                                           ۱۷۶ استعداد پرپر شده
2738
هرکس یک جوره و خصوصات اخلاقی خودش رو داره خواهرمنم همین طوره ضمن اینکه خودش هم بچه داره 

خواهرتون بچه‌ی خودشون رو خیلی دوست دارن؟

والا منم تا میام با یه بچه کوچولو و متأسفانه بانمک دوست بشم یارو کلا انگار جن زده شده😨

یه بار اومدم با یه بچه ای دوست بشم سرگرمش کنم دو دقیقه رفتم دستشوییا😒

تا برگشتم دیدم یارو داره تو کیفم که همیشه چیزای باحالی توش هست 😝 شنا میکنه😶

برگشتم پیشش و کیفم رو گرفتم وسایلم هم ریختم توش و شروع کردم شمردمشون که چیزیش کم نباشه😪

و

متوجه شدم با ارزش ترین وسیله ی زندگیم نیست😲 ینی کیف پولم آخه چند روز قبلش عید بود و کارو کاسبی ماهم رونق داشت😃 بنابر این توکیف پولم هم پر پول بود تا بعدش بریم خیر سرمون بازار 😑 خلاصه.      دیدم نیست و نگران داشتم دنبالش میگشتم که یک دفعه چشمم خورد به اون یارو بچه هه که داشت با نگاه شیطونی بهم نگاه میکرد دیگه اعصابم ریخت بهم (پیشنهاد میکنم هیچوقت اون روی نینجای من رو بالا نیارین) خلاصه شروع کردم دعوا و کتک زنی به بچه بیچاره 

که آخرش بالاخره راضیش کردم کیف پولم رو بهم بده خصالشم ببزن😈

با همه صمیمی نیستم           تو بزار پای غرورم .          من میزارم پای شعورم
به نظرم تا وقتی این حس از بین نره بچه دار شدن بزرگترین اشتباهه ، چون هیچ اطمینانی نیست که آدم بعد از ...

والا نه اعصاب بچه رو دارم نه بابای بچه رو  

مجرد بمونم به صلاحه

مردا بیشتر از بچه ها رو مخن

مطربا بهر خد ، تو غیر شمس الدین مگو
یعنی ممکنه یه وقت نسبت به بچه خودتون هم بی تفاوت باشید؟

متاسفانه توی تربیتشون یکمقدار سختگیر هستم. دعوا زیاد می کنم.‌ خانواده بهم میگن سنگدل. البته دارم رو خودم کار می کنم خیلییی بهتر شدم.کلا زیاددد مهربون نیستم  

به نظرم تا وقتی این حس از بین نره بچه دار شدن بزرگترین اشتباهه ، چون هیچ اطمینانی نیست که آدم بعد از ...

اینطور نیست که بچتون را دوست نداشته باشین. عشق مادری برای همه هست.اما چون حوصله بچه داری ندارین مشکل پیدا میشه

چرا؟؟؟ به فیض میرسی به دلم بدجور الهام شد یهو😂😂

دوست داشتن بچه‌های دو یا چندقلو برام سخت تره از دوست داشتن بچه‌های بدون قُل😐😆

2706