2733
2734
کبدت درد میکنه یعنی کجات دقیقا درد میکنه؟

زیر استخون دنده سمت راستم.خودم میدونم هرموقع زود اینجام درد میکردش میرفتم سنوگرافی چربی کبد بود سنگ کیسه صفرام دارم که چربی بالا بزرگترش میکنه😕☹

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدایا، ما هر ۶ ماه یک روغن مایع تموم میکنیم، چیکا  میکنی با خودت دختر خوب؟

روغنای دیگه استفاده میکنید؟

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
2728

من. يه شيشه روغن مايع ٣-٤ ماه تو خونم دووم مياره تو خورشت و برنج هر كدوم در حد ١ قاشق اونم فقط كته ابكش هيچي 

اونوقت همش با خودم ميگم نگاه يه شيشه سمو تموم كرديم سه نفري 

رمز اين اكانت دست دو نفر ديگه توسايت هم هست ❤️خودم در اختيارشون گذاشتم ..
وای من یه گاه بیشتر استفاده میکنم روغن رو😳😳😳😳

خوشبحالت.من خیلی پرچرب درست میکنم  همش تقصیر شوهرمه اونه میگه پر چرب درست کن😤

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
روغنای دیگه استفاده میکنید؟

اره، اگر خیلی کم روغن باشه، یکم روش هسته انگور میدم، اما اصولا عادت کردیم به غذاهای ابپز و کم چرب

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
خاك عالم يعني چي هر چند روز يه روغن مايع تموم ميكنم  مگه خودت نميدوني چقد اين روغنا اشغالن&nb ...

چکارکنم ترک دادنش سخته☹

2740

سرخ کردنی  کم  درست  کن عزیزم  ضررداره  بخودت  رحم  کن  فرداهزارجور مریضی  میگیری .روعن زیتون  مصرف کن  اگه بزرگ نمتونی  بخری  ازینابخر منم  خریدم.:

فقط حیدر امیرالمومنین است
زیتون ارزونتره 

دارم بدمزه میکنه غذارو

خوشبحالت.من خیلی پرچرب درست میکنم  همش تقصیر شوهرمه اونه میگه پر چرب درست کن😤

عزیزم ناراحت نشو ولی دیدم کسایی که دستپختشون عالی نیست با روغن زیاد و چرب و چیلی کردن غذا جبران میکنن.

شما سعی کن روغن تا حد امکان کم مصرف کن و غذاتو خوشمزه درست کن، واسه شوهرت هم کره بزار کنار پلوش، یا خورشتهاتو با دنبه کم ، روغنیش کن

خدای مهربونم شکرت

عزیزم هیچ دارویی جواب نمیده اگه کنارش رژیم نداشته باشی.اصلا جدا از بحث چربیش روغنای ما تراریخته و سم خالصه همون یکمشم باید با عذاب وجدان خورد.

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

حداقل با کره ای چیزی استفاده کنید کره روی برنج خیلی خوشمزه میشه 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2706