2733
2739
اره، اگر خیلی کم روغن باشه، یکم روش هسته انگور میدم، اما اسولا عادت کردیم به غذاهای ابپز و کم چرب

روغن ماده حیاطی بدنه

من روغن حیوونی هم استفاده میکنم

همسرم سرخ کردنی خ دوس داره متاسفانه و اینکه غذا چرب باشه

سرخ کردنیا را برا اون تنها میذارم. کره میارم سر سفره غذای خودشو چرب کنه. خخخخ

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.
وای خدایا، ما هر ۶ ماه یک روغن مایع تموم میکنیم، چیکار  میکنی با خودت دختر خوب؟

۶ماه😯😯پس من اوضام وخیمه😟

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالت.من خیلی پرچرب درست میکنم  همش تقصیر شوهرمه اونه میگه پر چرب درست کن😤

اخه دیگه در این حد

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2731
سرخ کردنی  کم  درست  کن عزیزم  ضررداره  بخودت  رحم  کن  فردا ...

نیم کیلویی خریدم ۲۵هزار استفاده نمیکنم

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

وااااای نکن این کارو با خودت!!!

روغن مایع سم هست، خیلی کم باید ازش استفاده کنی. اگه بتونی از روغن ارده کنجد که مخصوص سرخ کردن هست، استفاده کنی خیلی بهتره. البته باید با حرارت پایین باهاش کار کنی.

شما حتتتتما باید بری یه سونوگرافی شکمی بدی، تا کبد و کیسه صفرات بررسی بشه. یادت نره قبلش باید 10 ساعت ناشتا باشی حتما. برو یه متخصص گوارش حاذق

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

غذاها اکثرا سرخ کردنیه، هر خورشی بخوای بپزی باید حداقل یه تفت بخوره، پیاز داغ و سیب زمینی سرخ کرده هم که روغن زیاد مصرف میکنه، کتلت هم که بدتر، اون وخ چطور یه روغن و چند ماااه نگه میدارین  

حداقل راهنمایی کنین اسم چنتا غذای بدون روغن و بگین ما یاد بگیریم

وای خدایا، ما هر ۶ ماه یک روغن مایع تموم میکنیم، چیکار  میکنی با خودت دختر خوب؟

۶ ماه به بطری دیگه اقراقه

البته بستگی به سایز بطری داره

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2740

برای لاغر کردنت هم برو توی تاپیک بامداد خمار

توی تاپیکهای به روزشده را هی چک کن، از اونجا پیداش میکنی

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
حداقل با کره ای چیزی استفاده کنید کره روی برنج خیلی خوشمزه میشه 

دیگه باید ی فکر اساسی بکنم .ازین ببعد خود برنج بدون روغن...بخورم.

نمیدونم دقیق اسمش چیه اما دکتر بهم گفت روغن کنجد استفاده کن ماهم استفاده میکنیم عالیه خیلیم دیر تموم ...

همبن روغن کنجد رو تو فروشگاها به وفور میفروشن و مصرف میکنن اما یه سرچ کنید متوجه میشین که روغن ارده کنجد چقدر پرخاصیته و البته کم پیدا میشه

اگر تونستید اون رو تهیه کنید 😊💓

من باید شاد باشم ،،.،..... به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشن 😊
غذاها اکثرا سرخ کردنیه، هر خورشی بخوای بپزی باید حداقل یه تفت بخوره، پیاز داغ و سیب زمینی سرخ کرده ه ...

دقیقا موافقم

من یه بطری رو یه ماه فقط من و شوهرم

تازه من ازین بزرگترن روغنام.منو شوهرمیم فقط دخترمم که یسالشه

غذاها اکثرا سرخ کردنیه، هر خورشی بخوای بپزی باید حداقل یه تفت بخوره، پیاز داغ و سیب زمینی سرخ کرده ه ...

سیب زمینی سرخ کرده نخورید. ذائقتونو به آبپز عادت بدید

غذاهای سنتی سرخ کردنی ندارن. 

بعدشم روغن خییییییلی کم استفاده کنید برای سرخ کردن. خسیس باشید برای روغن

ترجیحا روغن ارده کنجد با حرارت کم استفاده کنید

تازه من ازین بزرگترن روغنام.منو شوهرمیم فقط دخترمم که یسالشه

یا خدا رحمت بیاد به خودت

2706