2737
2734
عنوان

باشگاه(شکم)

| مشاهده متن کامل بحث + 4196 بازدید | 265 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برم ناهار.بعد میام ادامه تاپیک  راستی من رژیم غذایی نمیتونم داشته باشم چون بچه شیر میدم اما افراط نمیکنم هرزه خوراکی هم نمیکنم و فقط میخوام شکمم کوچیک بشه با حلقه 

🌸بر چهره دلربای مهدی(ع)صلوات😍🌸🙏
2728

پارت 5

دوستای خوشگلم من شیر میدم و نمیتونم برنج و نون و این چیزا رو حذف کنم.اصلا هم اضافه وزن ندارم.فقط مشکلم شکمه.شما هم اینا رو از وعده غذایی حذف نکنید کم کنید .غذا بخورید اما درست غذا بخورید.شکم نتنها به زیبایی اندام لطمه میزنه بلکه به بدن .کبد و ارگانای دیگه هم صدمه میزنه پس سلامتی و زیبایی رو نکته اصلی و انگیزشی بدونید.من خیلی دخترای جوون دیدم که حتی میخوان برن بیرون زیر مانتو گن میپوشن.واقعا چرا؟شکمو ول کنی پوست کشمیاد اون موقع ورزش هم بکنی پوست آویزون میشه.پس همین الان همت کنیم.زیبایی اندامتون به خودتون انگیزه میده 

کاش میشد موزیکای فوق العاده ای که برای ورزش گرفتم از مربیم براتون بفرستم.محشره کبراست.اینقدر انگیزشی هست که دوست دارید صبح تا شب ورزش کنید.

من ورزش باس-ن هم خیلی وقته انجام میدم و عاشقشم اگه خواستید در پارت های آینده براتون میزارم با تصویر.

حلقه زدن رو خیلی خوبه اگه صبح و ناشتا انجام بدید.انشالله یک ماه که گذشت میتونیم رو شکممون روغن بزنیم و حلقه رو مستقیم رو پوست کار کنید.

برای دوستاییکه مثل من مشکل کمر دارن بازم راهکار میدم که کمرشون رو بپوشونن و شکمشون رو باز بزارن.

لطفا کمک کنید که تاپیک بمونه برامون.اگرم دوست داشته باشید میتونیم در تل-گ-رام. ادامه بدیم.

یچیز دیگه با متر دور شکمتون رو اندازه بگیرید و پایان هفته ببینیم چقدر خوب پیش رفتید.

موقع حلقه زدن بجای تایم دور حلقه هاتون رو بشمورید.تایم ملاک نیست.دور حلقه ملاکه.من که امروز دو تا ست 50 تایی زدم فردا سعی میکنم 4 تا ست 50 تایی بزنم.با پوششی که رو کمر دادم کمر اصلا درگیر نمیشه

استارتر چقد مهربون و با حوصله ای مرسی از کمکات و راهنمایی هات

قربونت عزیزم.دوست دارم بقیه هم ورزش کنن نزارن شکم بمونه بعد پوست آویزون بشه که باورزشم نتونن بپوشونن.تو همین نی نی سایت تاپیک بود برا جراحی زیبایی شکم.خیلی وحشتناک بود عملش تو نت دیدم.واقعا چرا میزارن که کار به اونجا بکشه.کی جز خودمون اذیت میشه.با حلقه کبود بشیم بهتره تا عمل کنیم و هزار دردسر دیگه.من دیدم دخترای جوون بیرون میرن هم گن زیر ماتو دارم.ولی وقت نمیزارن ورزش کنن.

بنظرم حلقه عالیه.من تا دو سه ماه پیشم جای عملم درد میکرد الان دیگه عزمم رو جزم کردم پیش برم حتی دوروبریام میگن نمیتونی بزنی نمیتونی کوچیک کنی یمدت حلقه میزنی میزاری کنار.از کوری چشمشونم شده پیش میرم تا آخر.باس-نم رو عالی درست کردم این چند ماه که ورزش شکم نمیکردم ورزش باس-ن رو مرتب انجام میدادم.

2740
مشکلی با نحوه زدنش ندارم مسلطم بهش باشه پیشنهاد خوبی دادی انجامش می دم

فقط عزیزم چون روغن به حلقت میخوره حلقتو هر از چند گاهی ببر حموم بشور.