2733
2734
عنوان

خانم ها مطالعه میکنند!!!

459 بازدید | 44 پست

در هفته چقدر مطالعه میکنید؟

آخرین کتابی که خوندید چی بود؟

بهترین کتابی که مطلعه کردید چی هست؟

نی نی سایت جایست برای دانستن ، گفتگو و آموزش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخرین کتاب:کتاب های هوشنگ مرادی کرمانی.بهترین کتاب :خیلی هاشون هم علمی  و دانشگاهی،هم رمان.کلا ...

خوشحالم یک عده ای هنوز کتاب می خوانند.اینقدر گرفتار شدیم عده محدودی کتاب دست می گیرن.متاسفانه خوب دارن به افکار شومشون می رسند.امام علی(ع)می فرمایند:خداوند هرکس را که بخواهد خوار کند او را از علم دور کند.

چرا بس کنه چون شما کتاب نمی خونی؟ وارد تاپیکی که جذاب نیست برات نشو 

من به تعداد موهای سرم کتاب خوندم

سایت نگاه دانلود رو سرچ کنید من نصف کتاباشو خوندم

کل اثار ویکتور هوگو و چارلز دیکنز رو خوندم

فعلا نشود فاش کسی آنچه میان منو توست . نه مجرد . نه متاهل . نه طلاق گرفته.

چرا مطالعه نکنند؟؟ بله مطالعه میکنند

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
من به تعداد موهای سرم کتاب خوندم سایت نگاه دانلود رو سرچ کنید من نصف کتاباشو خوندم کل اثار ویکتور ...

طفل معصوم استارتر چرا اینجوری میکنه؟؟؟؟باهاش حرف بزن

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
جدیدا تنبلی میکنم تو کتاب خوندن برا همین کتاب صوتی گوش میکنم. همون لذت کتاب خوندن رو نداره اما باز خ ...

منم بیشتر کتاب صوتی گوش میدم

نی نی سایت جایست برای دانستن ، گفتگو و آموزش
اینجا هم با کتابهای غنی تر اشنا میشی

چایت را من شیرین کردم قشنگه

بعصی از کاتای دفاع مقدس و مذهبی هم ک خوندم قشنگن 

فعلا نشود فاش کسی آنچه میان منو توست . نه مجرد . نه متاهل . نه طلاق گرفته.
2706