2733
2734
عنوان

خانم ها مطالعه میکنند!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 459 بازدید | 44 پست
خوشحالم یک عده ای هنوز کتاب می خوانند.اینقدر گرفتار شدیم عده محدودی کتاب دست می گیرن.متاسفانه خوب دا ...

با کتاب نخوندن به افکار شومشون میرسن؟؟؟

اینو تو کدوم کتاب خوندی؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

[QUOTE=102271191]اخرین کتاب ملت عشق و کیماگرو خوندم[/QUOTکیمیاگر و نخوندم در مورد چیه؟ نویسنده اش کیه؟

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

كى سير ميشي از تاپيك زدن🤦🏻‍♀️😂😂😂

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️

باور های غلط شما از وین دایر. البته خوشم نیومد. زیاد مطالب رو کشدار و‌طولانی توضیح داده. ولی چون وین دایر رو دوست دارم خوندمش. 

قبلش هنر خوب بودن رو خوندم که برام مفید بود از استفان آینهورن. 

ولی بین کلی کتابی که خوندم به نظرم کتاب چه کسی پنیر مرا جابجا کرد و قورباغه ات را قورت بده توی شخصیت ادم انقلاب میکنه

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
2731
جدیدا تنبلی میکنم تو کتاب خوندن برا همین کتاب صوتی گوش میکنم. همون لذت کتاب خوندن رو نداره اما باز خ ...

من چندبار صوتی گرفتم اما حواسم پرت میشد نمیفهمدم چی میگه   الان فقط میخونم حس قشنگتری هم داره

الان عنوان تاپيكت چى ميگه؟🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ خانم ها مطالعه مى كنند!! چيز عجيبيه؟ مگه خانم ها از تو غار دراومدن؟😂😂😂😂

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
[QUOTE=102271191]اخرین کتاب ملت عشق و کیماگرو خوندم[/QUOTکیمیاگر و نخوندم در مورد چیه؟ نویسنده اش کی ...

این رمان دربارهٔ چوپانی اسپانیایی به نام سانتیاگوعه که  تو رویای خودش گنجی و رو  در اهرام مصر مشاهده می‌کند و به قصد تحقق بخشیدن به این رؤیای ، وطنش، آندلس را رها می‌کند و رهسپار صحرای آفریقا می‌شود. در این سفر پرخطر، با مردی که خود را ، پادشاه  می‌داند و نيز یک کیمیاگر آشنا می‌شود و دل به فاطمه، دختر صحرا می‌دهد. همهٔ این افراد، سانتیاگو را در مسیر جستجویش هدایت می‌کنند. دست آخر سانتیاگو پس از تحمل سال‌ها سفری طاقت فرسا، گنج را نه در فرسنگ‌ها آن‌سوتر، بلکه در همان آغل گوسفندانش در سرزمین خود می‌یابد؛ گنجی بزرگتر که آن را تنها می‌توان در درون جست!پائولو کوئلیو نویسنده

2740
کتابای سهراب قشنگن اما خاص پسند اشعار فاصل هم قشنگن

شخصا سهراب رو دوست ندارم نیما برام دلشین تره ولی سهراب رو درحد خانه دوست کجاست می شناسم اونم تو کتاب پیش دانشگاهی بود. اصولا شعر کلاسیک رو بیشتر می پسندم 

این رمان دربارهٔ چوپانی اسپانیایی به نام سانتیاگوعه که  تو رویای خودش گنجی و رو  در  ...

ممنون عزیزم

تو کتابخونه منطقه مون دنبال یکی از کتابهای پائولو کولیو بودم کتابدار گفت کتابهاشو جمع کردن یعنی ممنوع کردن

من کتاب مورد علاقم بینوایانه

الان یادم نمیاد کدومه خوندمش کارتون و فیلمش رو هم دیدم ولی الان اصلا ذهنم یاری نمیده کدومه؟ همون که پسره تو نوانخانه بود و ازارش میدان  اخرش مشخص شد خیلی پولدار هست

رمان نمی خونم الان اگه بخونم کتاب های جدید برنده جایزه رو می خونم 

الان یادم نمیاد کدومه خوندمش کارتون و فیلمش رو هم دیدم ولی الان اصلا ذهنم یاری نمیده کدومه ...

ن

همون ک کاراکتراش کوزت و ژانوان ژانه

فعلا نشود فاش کسی آنچه میان منو توست . نه مجرد . نه متاهل . نه طلاق گرفته.