2737
2734

تو اینستا ک کلیپاش یهویی میاد واقعا حالم میخاد بهم بخوره 

اعصابم خورد میشه

کیا این فیلمو دوس دارن؟

سلامتی پدر و‌مادر من و همه پدر و‌مادرها صلوات...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من فکر میکردم میلاد کی مرام باید طرفدار زیاد داشته باشه ولی همه ازش بد میگن که 😁

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
2738
موضوع فیلم جالب بود ولی احمقانه ساختنش!اصلا شخصیت ها باورپذیر نبودن و منطقی رفتار نمیکردن

مرده مریض بود از مریض انتظار رفتار منطقی داری😐🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
موضوع فیلم جالب بود ولی احمقانه ساختنش!اصلا شخصیت ها باورپذیر نبودن و منطقی رفتار نمیکردن

قطعا فيلم تو زندگي واقعي مصداق داره

شايد ما دور و برمون نديديم

ولي هست

و نميشه كتمانش كرد

هنوز زنها مورد ازار فيزيكي و رواني هستن

خيلي دخترها توسط خانواده ساپورت نميشن

مرده مریض بود از مریض انتظار رفتار منطقی داری😐🐀

نه عزیزم از زنی که میدونه شوهرش مریضه توقع رفتار منطقی دارم!والا همون سکانس اولش تو خیاطی دحترا رو دیدی!کجای دنیا اینجوری با هم صحبت میکنن  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
نه عزیزم از زنی که میدونه شوهرش مریضه توقع رفتار منطقی دارم!والا همون سکانس اولش تو خیاطی دحترا رو د ...

😂من ا داداش دختره حرصم گرف

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
قطعا فيلم تو زندگي واقعي مصداق داره شايد ما دور و برمون نديديم ولي هست و نميشه كتمانش كرد هنوز ز ...

عزیزم منم نگفتم نیست فقط گفتم شخصیت ها رفتار منطقی ندارن!الان کدوم یکی از ما که شوهر بددل داریم و هفته ای دوبار کتک میخوریم با دوست پسر خواهر شوهرمون میریم رستوران یا با مانتوی توری سفید و ارایش مثل تازه عروسا میریم محل کار مردونه!!میتونست باورپذیر تر باشه 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2706