2737
2734
عنوان

اگر مرد نبود!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2793 بازدید | 157 پست
اونها هستند چون به توانایی های خودشون باور داشتند اما اکثر زنها........حتی بلد نیستند بچه های ...

شما مى تونى باور كنى اكثر مردا هم بلد نيستن حتى بچه هاشونو تربيت كنن؟😒😒

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
شما مى تونى باور كنى اكثر مردا هم بلد نيستن حتى بچه هاشونو تربيت كنن؟😒😒

نقش سازنده تر تربیت توسط مادر انجام میشه

اگر مادر درست بچه هاشو تربیت نکنه

ممکن هست این صدمه به نسل های بعدی هم سرایت کنه

نی نی سایت جایست برای دانستن ، گفتگو و آموزش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا زنان دوست داشتنی اند؟

چتر حمایت او را احساس میکنی زمانی که خواهر توست

هیجان و عشق او را احساس میکنی زمانی که عاشق توست

از خود گذشتگی او را احساس میکنی زمانی که همسر توست

... پرستش و ایثار او را احساس میکنی زمانی که مادر توست

دعای خیر او را احساس میکنی زمانی که مادر بزرگ توست

او همیشه استقامت دارد

قلب او بسیار ظریف و شکننده است

بسیار شوخ و شیطان

بسیار فریبا

بسیار بخشنده

بسیار خوش آهنگ

او یک زن است

او یک زندگی است

به او احترام بگذار و به او عشق بورز

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
نقش سازنده تر تربیت توسط مادر انجام میشه اگر مادر درست بچه هاشو تربیت نکنه ممکن هست این صدمه به نس ...

خب ديگه همين وظيفه ى اصلى خانوماست ، همين مردايي كه اينهمه موفقيت كسب كردن به خاطر تربيت مادرشون و حمايت زنشون بوده ، غير از اينه؟😏

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2731

برو بابا سر صبحی... 

خوش به حال شمای مرد بیکار با این وقت تاپیکتون

میشه بگید شمای مرد الان به چه جهت بیدارید و من خانوم چرااااا؟؟؟؟( لطفا بعضی خانومای بیکار دخالت نکنن) 

كاش آدمها دانه هاي دلشان پيدا بود....
از بس هستن مردایی که ترور کردن روح و احساساتشان رو و اعتماد به نفس خانوما رو گرفتن 

اینها بهانه هست

خودتونم میدونید

در تولید بهانه شما زنان دکترا دارید

اینها بهانه هست خودتونم میدونید در تولید بهانه شما زنان دکترا دارید

باشه فهميديم فقط شما مردا خوبين😒😒 اصلا هم بداخلاق و بي احساس و سنگدل نيستين😒😒

2738

من یه زنم ... زنی از بی نهایت... زنی خالق

خالق تو !خالق عشق! خالق اشک!... رنگ نگاهت, صدایت همه از من است

پس مرا انکار نکن ا

انکار من انکار وجود توست...

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚

اگه زنا نبودن كى نفر اول عصر جديد مى شد؟🤣🤣🤣🤣

خوب

اون خانم حتما به تونایی های خودش پی برده

حتما به موفقیت های بیشتر خواهد رسید

و

فرزندانی همانند خودشو

تربیت خواهد کرد

اونها هستند چون به توانایی های خودشون باور داشتند اما اکثر زنها........حتی بلد نیستند بچه های ...

اونها کجا به تواناییهای خودشون باور دارن که ما نمی‌بینیم..آخه تو به جز اینکه توانت فقط اومدن بین یه مشت زن هست چه توانایی داری؟؟؟؟؟توانت تا ساعت 5صبح بیدار بودن و نی نی سایت اومدنه؟میخوام تا صدسال سیاه چنین مردی نباشه

همین دیروز یکی از زنا بالا اومد بینه سه تا مرد...اگه کور نباشی یا کر ...حتما دیدی با شنیدی.این تاپیک رو قفل کن تا دعوا نشده.

خیلی مهمه که زن به توانایی های خودش اعتقاد داشته باشه

و برای رسیدن به پیشرفت

قدم برداره

چون نسل آینهده

توسط

زن

تربیت میشه

این چرا هنوووز نترکیده 😡

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
جنایتکار زن نداریم؟؟ اینها که شما فرمودید زن نداشتند بسیاری از زنهاشون شریک جرمشون نبودند؟؟ ...

چی شد ؟!           حالا که رسید به جنایات      همسرها شدن همکار  و شریک                  وقتی حرف از پیشرفت و اختراع و تکنولوژی شد        مردها تنهایی اینها رو بدست آوردن !                      هرجا به نغع تون ه  زن ها رو حذف می کنید    هرجا به ضرر تونه   پای زن ها رو میکشی وسط

کدوم زن به یه داعشی گفته برو سر ببر ؟           زن اگه از این چیزها می خواست خودش سر می برید                     برو باباااااااااااااا

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2706