2737
2739
عنوان

اگر مرد نبود!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2784 بازدید | 157 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برم در افق محو شم صدبار توبه کردم موقع تاپیک خوندن استارترو نگا کنم دیگ توبه معذرت خدافظ

آنکس که اسب داشت غُبارش فرو نشست وای از گَرده سُم تازه خَر خریده ها 😑
2728

اگه مردها نبودن اينهمه جنگ و دشمنى و خونريزي تو دنيا نبود🙂

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
ای وای خاک عالم استارتر مرده😫

کارشناس امور قضایی هستن

حوصله شون سر رفته

یه تک پا اومدن نی نی سایت عضو شدن ارشادمون کنن😂😂😂😂

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
2740
برم در افق محو شم صدبار توبه کردم موقع تاپیک خوندن استارترو نگا کنم دیگ توبه معذرت خدافظ

اخی عزیزم تو چرا محو بشی

ایشون ادرسو عوضی اومدن

بی تو مهتاب شبی باز از آن کوچه گذشتم... 
کارشناس امور قضایی هستن حوصله شون سر رفته یه تک پا اومدن نی نی سایت عضو شدن ارشادمون کنن😂😂😂😂

😥

آنکس که اسب داشت غُبارش فرو نشست وای از گَرده سُم تازه خَر خریده ها 😑
خیر همچین چیزی غیرممکن ه               لقاح فقط از طریق اسپرم و ت ...

اون چیزیکه من توی مقالات علمی خوندم نیازی به اسپرم نیست، ما از علم ژنتیک حرف میزنیم تشکیل سلول براحتی درش انجام میشه  دوتاxاز دو زن مختلف  زن سوم یکسانی رو نمیده قایدتا،بزغاله های رویان رو که یادتون هست 

انسانش هم در استرالیا افریده شد کاملا موفقیت آمیز با دخالت پاپ متوقف شد . اخبار جدید حاکی از اقدامات چین در این زمینه هست. والبته تشکیل بانک اسپرم برای حفظ و بقای نسل آقایون از اقدامات در دست بررسی هست. اگر امکان پذیر نبود اعلام نمیشد نسل مردان منقرض میشه بلکه اعلام میشد نسل بشر داره منقرض میشه

ذهنی خلاق برای آموختن مهارته های لازم برای بهتر زندگی کردن مثلا ذهن خانم بهتر میتون ...

نه كه اقايون خيلي پر تلاش و توليد كننده و به درد بخور بار اومدن😏

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
زنها خودشونو نمیشناسند اگر من زن بودم بیشتر وقت مطالعه داشتم بیشتر وقت داشتم به هنر بپردازم ...

از بس هستن مردایی که ترور کردن روح و احساساتشان رو و اعتماد به نفس خانوما رو گرفتن 

بی پناهی یعنی  زیر آوار کسی بمانی که قرار بود تکیه گاهت باشد.... 
واقعیتی وجود نداره بهلول اوووو چه زنای شاعر و مخترع و هنرمندی که وجود نداره...بنیان زندگی زنا هستن

اونها هستند

چون

به توانایی های خودشون باور داشتند

اما اکثر زنها........حتی بلد نیستند بچه های خودشونو درست تربیت کنند.....

خانم محترم

طبق تحقیقات

روانشناسان المانی

اکثر مردانی که از زنها متنفر میشن و یا صدمه به خانم ها میزنن

توسط مادران خود آزار دیده اند

این رو میتونی درک کنی شما؟؟؟

نی نی سایت جایست برای دانستن ، گفتگو و آموزش

به درد بخور تر و سختى كشيده تر از خانوما وجود نداره😏اصلاً هم تنبل و مصرف كننده بار نيومديم😒😕