2737
2734
عنوان

اگر مرد نبود!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2793 بازدید | 157 پست
با بقیش کاری ندارم ولی این جمله فقط* مردها تمدن بشری را ساختن* رو کجای دلم بذارم آخه    

خخخ  فک کنم اشتباه نوشته  باید میگف مردها گند زدند به تمدن بشری

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم میخواد گزارش بزنم

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
2731
اگر مرد نبود زن به وجود نمی آمد

حیف خانومی مثل مادرت ک توی بی فکر جنسیت پرست رو به دنیا آورد تا بهش توهین کنی

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
مرد و زن در کنار هم کاملا مثل اکسیژن و اتش درخت ها و جانوران اگ جانوری نباشه کربن دی اکسیدی نیست ...

آفرینننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن

نی نی سایت جایست برای دانستن ، گفتگو و آموزش
2740

موثر ترین جنسیت توی رشد تمدن بشری 

فقط و فقط زنه

چن مرد

مرد ظاهر کاره

اما بطن کار در خونه و توسط زنه

فعلا نشود فاش کسی آنچه میان منو توست . نه مجرد . نه متاهل . نه طلاق گرفته.
2706