2733
2739
عنوان

اگر مرد نبود!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2784 بازدید | 157 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکه مرد نبود  خیانت نبود زورگویی نبود توهین نبود تحقیر نبود  خانما به مرگ طبیعی میمرد ...

مطمئن هستید؟؟

پس این همه دزد زن در جهان

و این همه خیانتکار زن

از کجا میاد

از کره مریخ؟؟

نی نی سایت جایست برای دانستن ، گفتگو و آموزش
2731
حس میکنم میخوای بگی مردا بهترن 

خیر

میخوام بدونم

خانم ها تا چه حد به تونایی های خودشون اعتقاد دارن

فکر میکنم هیچی از خودشون

نمیدونن

متاسفانه

وگرنه خیلی از

جملات نوشته نمیشد

نی نی سایت جایست برای دانستن ، گفتگو و آموزش
2740

بهتره اون ور قضیه رو هم ببینی      آقای مثلا مرد

تمام جنایت کارهای بزرگ تاریخ مرد بودن          تمام کسانی که منفور و ضد تمدن بشریت هستن       >    چنگیز مغول _ هیتلر _ شمر - یزید - فرعون - صدام و.........

مرد ها همونقدر که می تونن خوب باشن  همونقدر هم می تونن منفور و پست بشن           تا حالا دیدی توی هیچ کیلیپی یه زن سر ببره ؟     فقط مردها هستن که می تونن انقدر سنگ دل بشن و با دست خودشون سر یک انسان رو ببرن
مردها عاشق دعوا و جنگ و خونریزی کشت و کشتارن          این رو تاریخ نشون میده                         کناراون همه محسنات  این کثافت کارهای نفرت انگیز جنسیت تون رو هم ببینید

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
مطمئن هستید؟؟ پس این همه دزد زن در جهان و این همه خیانتکار زن از کجا میاد از کره مریخ؟؟

باعث همه اینا وجود مرد هستش اگه نبود خانما اینجور نمیشدن . کاش تو دنیا یا مردا بودن یا خانما دوتایی باهم گند زدن به دنیا . مردا بی وفا و قدرنشناسن😭😢😢😢

یه سوپرایز دارم برات ابوالقاسم خان 

دانشمندان اعلام کردن نسل آقایون اگه بخدا  داره منقرض میشه 😉😂😂😁😁

اگرچه شما بدون ما نمی تونید بچه داربشید چون باید کرموزم xرو داشته باشید و البته رحم که ندارید 😂ولی ما زنها بدون کرمورمyشما با دوتاxبراحتی دختر دارمیشیم

فقط یه لقاح مصنوعی، کاشت سلول در بدن مادر نیاز هست که اونم کار راحتیه نه تا ابد دخترمیاریم 😂😂😂😂😂😂😂😂

خانم های عزیز جیغ دست هورا 💕❤️🎂