2733
2739
عنوان

یه صدایی اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 36 پست
وای خیلی حس بدیه منم یه شب خونه عمم عین جنازه بودم رفته بودم اون دنیا از خستگی یهو یه کامیون زیر پنج ...

دقیقا منم از خستگی داشتم غر میزدم و انقد خسته بودم ک کلافه بودم...گند زده شد بهم...

اره هی حرکت میکنن وایمیسن صدای ترمز دستیشونه...متنفرم از این صدا.

داشتم ب این فکر میکردم تو این سه سالی ک مستاجر شدم تو هر خونه ای رفتم این ماشینای دق دار هم بوده کنارم.

قبلا طبقه۶ الان ۴هستم بازم صداش زیاده

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
اره همسرم شب کاره   تنهام 😭😭😭تاالان از ترسم نخوابیدم  چشام داره درمیاد   میتر ...

نترس بابا

ما شوخی میکنیم

بعد خیلی بده که خواب شب نداشته باشی

ترس و استرس ب خودت راه نده

من انقدر فیلم وحشتناک نگا کردم🙈از هیچی نمیترسم

عاشق تنهاییم

شیفت شب هستن چقدر خوبع

برا منم هر چند ماه یبار پیش میاد تنهام😁

ولی دوس دارم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس بابا ما شوخی میکنیم بعد خیلی بده که خواب شب نداشته باشی ترس و استرس ب خودت راه نده من انقدر ...

خوش به حالت  من شوهرم هفته ای ۲   ۳ روز شبا نمیاد    اون شبا رو تاخوده صبح بیدارم

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
اره همسرم شب کاره   تنهام 😭😭😭تاالان از ترسم نخوابیدم  چشام داره درمیاد   میتر ...

ی نور کم روشن بزار.چشماتو ببند نفس عمیق بکش ذکر بگو بخواب .مگه بچه ای ؟

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
2728
دقیقا منم از خستگی داشتم غر میزدم و انقد خسته بودم ک کلافه بودم...گند زده شد بهم... اره هی حرکت میک ...

بیشتر جاها هستن اینا حالا خونه ما حیاط داره زیاد صدا نمیاد خونمون وگرنه اینور هم هست

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
خوش به حالت  من شوهرم هفته ای ۲   ۳ روز شبا نمیاد    اون شبا رو تاخوده صبح بیدار ...

با چراغ روشن بخواب

منم یبار ترسیدم

نمیدونم چرا

از یه صدا

با چراغ روشن خوابیدم

امتحان کن،میشه

بخاطر نی نی باید خواب شبت کامل باشه

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
ی نور کم روشن بزار.چشماتو ببند نفس عمیق بکش ذکر بگو بخواب .مگه بچه ای ؟

قبلا راحت بودم  از وقتی باردار شدم  ترسو شدم    میترسم چشمامد ببندم یه چیزی بیاد وایسه نگام کنه😭😭😭😭

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

دارم لواشک ترش میخورم فشارم بیفته  بخوابم

2738
قبلا راحت بودم  از وقتی باردار شدم  ترسو شدم    میترسم چشمامد ببندم یه چیزی بیاد ...

وای الان خدا بیشتر از همیشه مراقبته😍😍

الان خداست ک داره نگات میکنه😍

بهش ایمان بیار خیلی خوبه قربونش برم🎀😍

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

خواهرشوهرم لواشک برام درست کرده  نصف شبی هوس کردم   گفتم حداقل بخورم  فشارم بیفته  چشام بسته شه

عزیزم چون بارداری حتما خواب شبت رو تنظیم کن چون دقیقا کوچولوت هم به ساعت بدنه تو عادت میکنه

من الان مکافات دارم تو بارداریم شبا بیدار بودم روزا خواب الان دقیقا دخترم همینجوریه ساعت خوابش

بزارش کنار. هوا داره روشن میشه دیگه چشماتو ببند به این فکر کن که قدرت خدای تو بیشتر از هرچیزیه🤗

آخه صدای هوووو میاد😭😢

عزیزم چون بارداری حتما خواب شبت رو تنظیم کن چون دقیقا کوچولوت هم به ساعت بدنه تو عادت میکنه من الان ...

وااای  باشه  سعی میکنم  فردا شوهرم میاد  پس فردا میریم تبریز خونه ی مامانم  یه هفته بمونم اونجا همه چی اوکی میشه

2706