2726
عنوان

یه صدایی اومد

268 بازدید | 36 پست

گوشیو داشتم میزاشتم کنار ک بخوابم  یه صدایی اومد   هیچی دیگه  لواشک  بیسکوییت  شکلات ریختم جلوم  برگشتم به نی نی سایت😢😢

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماهم ۴اومدیم بخوابیم ۱پنجره باز بود پدرمون دراومد از سر و صدا...ی ماشین سنگین ماشینشو روشن کرد...اشغالی اومد اشغال ببره اصلا ی وضعی...پاشدم بستم پنجره رو و کوچ کردم رو زمین تا سیر دل وول بخورم تا خوابم ببره

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
2728
خوش اومدی

مرسی  دارم سکته میکنم

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....
منم تو حموم بودم حس میکردم هی یکی میزنه به پشتم بر مگشتم کسی نبود😭😭😭مثله چی جیغ زدم پریدم بیرون

توروخدا  حامله ام نگو  میترسم    تنهام توی خونه

منم تو حموم بودم حس میکردم هی یکی میزنه به پشتم بر مگشتم کسی نبود😭😭😭مثله چی جیغ زدم پریدم بیرون

منم خیلی اینجورمیشم عادی شدع برام

تا دیروز داشتی چسناله میکردی بخدامیگفتی جونمو بگیر،امروز دنبال ماسکی میترسی بمیری.گوگولی موگولی  
توروخدا  حامله ام نگو  میترسم    تنهام توی خونه

ااای جانم

مگه تنهایی؟؟

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
ماهم ۴اومدیم بخوابیم ۱پنجره باز بود پدرمون دراومد از سر و صدا...ی ماشین سنگین ماشینشو روشن کرد...اشغ ...

وای خیلی حس بدیه منم یه شب خونه عمم عین جنازه بودم رفته بودم اون دنیا از خستگی یهو یه کامیون زیر پنجره اتاق دخترعمم استارت زد تا صبح دیگه نتونستم بخوابم بعد که استارت زد هی راه میرفت و یه صدایی ازش میومد

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
ااای جانم مگه تنهایی؟؟

اره همسرم شب کاره   تنهام 😭😭😭تاالان از ترسم نخوابیدم  چشام داره درمیاد   میترسم چشامو ببندم....

حسش وقتیه که چشمت بستس

موهات کفیه... تازه اومدی زیر دوش😂😂😂😂

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
اره همسرم شب کاره   تنهام 😭😭😭تاالان از ترسم نخوابیدم  چشام داره درمیاد   میتر ...

همونی هستی که گفتی بیدارم تا هوا روشن شه بخوابم؟؟؟

همونی هستی که گفتی بیدارم تا هوا روشن شه بخوابم؟؟؟

نه  من دیگه کلا خوابم پرید منتظرم صبح ساعت ۹   ۱۰ شوهرم بیاد بغلش بخوابم بدون اون خوابم نمیبره

2706