2733
2734
عنوان

بارداری پوچ مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 7119 بازدید | 129 پست
انشالله جواب میگیری عزیزم...فقط بسپر به خدا و بهش فکر نکن❤

سلام عزیزم .منم مث شما بارداریهای پوچم شد سه تا .برج دو بهت پیام دادم توی همین تاپیک .و متاسفانه همون موقع باردار بودم و بازم سقط شد .الان آزمایشای ایمنی انعقادی رو دادم و بیمه میگه سی دی مارکرا رو قبول نداره و برام تایید نمیکنه ...نمیدونم چیکار کنم 😢😢😢😧

خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب! هنگامی که ثروتم دادی، خوشبختی ام رانگیر. هنگامی که توانایی ام دادی، عقلم را نگیر. هنگامی که مقامم دادی، تواضعم رانگیر. انگاه که تواضعم دادی ، عزتم رانگیر....
سلام عزیزم .منم مث شما بارداریهای پوچم شد سه تا .برج دو بهت پیام دادم توی همین تاپیک .و متاسفانه همو ...

سلام عزیزم متاسفم میدونم چه حالیه انشالله ایندفعه نی نی سالم خودتو بغل میکنی......ببین عزیزم برای من هم سی دی مارکر هارو قبول نکرد و بهم نشون داد که کدوم آزمایش ها مشکل دار باشه بهت سرم میدن....میتونی یه آزمایشگاه آشنا پیدا کنی باهاشون صحبت کنی و به طور سوری یکی ازون آزمایش هارو مشکل دار بزنه

این آزمایشات مهمه که یکیش مشکل دار باشه :

(Anti cardiolipin ab(igm یا antilupud

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم متاسفم میدونم چه حالیه انشالله ایندفعه نی نی سالم خودتو بغل میکنی......ببین عزیزم برای من ...

مهم اینه آزمایشگاه آشنا ندارم 

خدایا.... دریافته ام کسی که می گوید " برایم دعا کن ...".. از روی عادت نمی گوید....! کم آورده است.... دخل و خرجش دیگر باهم نمی خواند... صبرش تمام شده است .... ولی دردهایش هنوز باقی مانده است....!!! مهربانم..!!کاش می دانستی چقدر دردناک است ،شنیدن جمله : "برایم دعا کن..." خدایا کمکش کن .. هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.... یارب! هنگامی که ثروتم دادی، خوشبختی ام رانگیر. هنگامی که توانایی ام دادی، عقلم را نگیر. هنگامی که مقامم دادی، تواضعم رانگیر. انگاه که تواضعم دادی ، عزتم رانگیر....
2731
مهم اینه آزمایشگاه آشنا ندارم 

کدوم شهری؟این تنها راهشه....از همسرت خانوادت دوستات بپرس ببین کسیو نمیشناسن...حتما پیدا میشه اگه نشد با یکی دوجا برو با دکترای آزمایشگاه صحبت کن شاید راضی بشن

عزیزم فکر نکن با سرم 100% نتیجه میگیری من دو دفعه با تمام داروها نتیجه نگرفتم.

شما مشکلتون چی بودن  چند تا سقط داشتین 

چ داروهایی داستین

شما مشکلتون چی بودن  چند تا سقط داشتین  چ داروهایی داستین

ولی تعداد افرادی که نتیجه میگیرن خیلی زیاده خیلی......فقط باید فکرت رو مثبت نگه داری و اجازه ندی کوچکترین حرف منفی روت تاثیر بزاره....من حاضر بودم هرکاری انجام بدم تا بچه دار بشم حتی اگه یک درصد امکان داشت درست بشه.....همیشه به خدا تکیه کن همین

2740
شما مشکلتون چی بودن  چند تا سقط داشتین  چ داروهایی داستین

من هیچ مشکلی جز تیروئید هیچی تشخیص ندادن. دو دفعه با همه داروها پردنی ای وی ای جی اسپرین هپارین هر چی که فکر کنی ولی نتیجه نگرفتم.

من همه بارداریام بدون استثنا بارداری پوچ بود.

امروز هم برای pgs رویان بودم که متاسفانه چهارتا جنینی که بررسی کردن مشکل ژنتیکی داشتن در حالی که کاریوتایپمون هم سالم بود.

من هیچ مشکلی جز تیروئید هیچی تشخیص ندادن. دو دفعه با همه داروها پردنی ای وی ای جی اسپرین هپارین هر چ ...

شما بیماری خاصی ندارین ؟ 

آخه من کولیت روده دارم که ی بیماریه خودایمنیه

استارتر عزیز میشه کلیه ازمایشهای ایمنی و انعقادی و بررسی رحم و اسپرمی که دکتر رزاقی براتون نوشتن رو اینجا بزارین اخه ما شهرستانیم اینجا همچی رو نمینویسن. ممنونم