2737
2734
عنوان

بارداری پوچ مکرر

7100 بازدید | 129 پست

سلام من سه بار باردار شدم به فاصله ۶ماه.....هر۳بار فقط ساک بود.....بعد لکه بینی و سقط.....بارداری آخر انوکساپارین زدم.....شهرستان هستم نمیدونم پیش چه دکتری توی تهران برم شنیدم رزاقی اما انگار دیگه ایران نیست دکترم میگه برو ابن سینا......کیا اینطوری بودن....چیکار کردید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو دکتر عارفی.بهترین جابگزینش عارفی.یکی از بچه های تاپیک سقط مکرر فقط آزمایشش مثبت میشد میرفت سونو هیچی نبود.خلاصه با کلی درمان پیش دکتر رزاقی جواب گرفت و بچه ش ۵سالشه.سقط مکرر حساب میشه درمانم داره.اگه علت همسرتون نباشه

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
2731

همون مرکز ابن سینا وقت بگیر فقط حتما بگو میخوام با عارفی ویزیت شم ۱ماهه وقت میدن یا زنگ بزن مطب ۳ ۴ماهه وقت میدن

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
شوهرم آزمایش داده دکتر آزمایش گاه خودش تعجب کرده بود میگفت تا حالا آزمایش به این خوبی ندیده بودم همه ...

مراکز ناباروری آزمایش داده؟ اگه جای دیگه رفته همشون خوب میزنن.عالی.نباروری دقیق تر و به روز بررسی میکنن

2738
خیلی ممنونم ازت حتما میرم

بردی تفسیر ازمایششو

بدی ی اورولوژیست انجام بده

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
بردی تفسیر ازمایششو بدی ی اورولوژیست انجام بده

نمیدونستم .....پس ۳ماه دیگه که برای آزمایشاتم میرم تهران پیش دکتر عارفی میگم برای همسرم هم بنویسه....اخه تازه سقط کردم.....یجا خوندم کسایی مثل من مشکل ایمنی دارن به نظرتون درسته؟

نمیدونستم .....پس ۳ماه دیگه که برای آزمایشاتم میرم تهران پیش دکتر عارفی میگم برای همسرم هم بنویسه... ...

من چیزی نشنیدم متاسفانه

ولی هر چی بارداری پوچ دیدم مشکل از مرد بوده

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
ممنونم عزیزم حتما پیگیری میکنم ایشالله اگه به خواست خدا مامان شدم توی همین تاپیک می نویسم

انشالله

2706