2733
2739
عنوان

بارداری پوچ مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 7184 بازدید | 129 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
هماتولوژی برای چی ؟ایمونولوژی رو برو حتما ولی بازم مطمئن میشی...انشالله که فقط همون انعقادی باشه فقط ...

انعقادی که هست انتی ترومبینم بالاس گفته با امپول انوکسا و اسپرین درست میشه..دوست دارم از نظر ایمنی هم چک بشم..آخه الرژی دائمی هم دارم مدام قرص حساسیت استفاده میکنم و اسم خفیف دارم.فکر کنم سیستم ایمنی ام ضعیف باشه

انعقادی که هست انتی ترومبینم بالاس گفته با امپول انوکسا و اسپرین درست میشه..دوست دارم از نظر ایمنی ه ...

عزیزم پس اگه از من میشنوی برای اینکه مطمئن بشی حتما برو پیش ایمونولوژی...منم  برای سومین بارداری فقط انعقادی دادم اگه ایمنی هم میدادم لازم نبود بازم بچمو از دست بدم.....ممکنه که شما مشکل ایمنی نداشته باشی اما بدی خیالت راحته...اینم بگم بعضی از دکترا مثل دکتر اولم تو شهرستان اصلا سرم رو قبول ندارن چون دکترم گفت نزن اما رزاقیان گفت بزن والان خوشحالم که به حرفش گوش دادم....من به خاطر کرونا خونه مامانمم به دفترچه قدیمیم دسترسی ندارم حتما آزمایشات رو میفرستم

2740
عزیزم انشالله به زودی صاحب نی نی سالم میشی...آی وی آی جی استفاده کردی؟؟؟بعضی ها هم از قبل بارداری پر ...

اره دو سری ای وی ای جی زدم قبل بارداری هم پردنی خوردم و اینکه تمام آزمایشهای همسرم هم سالم و کامل

اره دو سری ای وی ای جی زدم قبل بارداری هم پردنی خوردم و اینکه تمام آزمایشهای همسرم هم سالم و کامل

پس فقط توکل کن به خدا من هم از ته قلبم دعا میکنم برات عزیزم یه نی نی سالم زودی بیاد بغلت......اما بازم دنبالش باش که ببینی میشه راه حل دیگه ای پیدا کرد

چقدر بد که رزاقی مریض جدید نمیبینه...و عارفی خیلیییی دیر وقت میده😔😔😔

اره ولی نا امید نشو....من تقریبا یکسال بعد ازینکه فهمیدم دکتر رزاقی چقدر خوبه تونستم ببینمشون اون موقع که من سقط میکردم اصلا ایران نبود

2706