2752
2734
عنوان

شوهرم گفت زن میگیرم خواستی بمون خواستی برو

| مشاهده متن کامل بحث + 146701 بازدید | 913 پست
اختلال دو قطبی از ام اس و سرطانم بدتره کاش سرطان بود امروز ارزوی مرگ کردم اومدم تاپیک زدم.چندمدته ...

من خیلی تعجب می کنم

اکثر تغییرات افسردگی بعد از زایمان به وجود میان

من کلی گریه کردم هورمونا به هم می ریزن و از همه مهمتر اینه که بچه شیره حیات آدمو تو بارداری میکشه بیرون تهشو هم شیردهی از بین می بره!! 

حتما با یه دکتر تغذیه هم مشورت کن و انواع مکملهای غذایی و مولتی ویتامین مصرف کن انشاالله خوب میشی

منم بعد از زایمان افسردگی گرفتم شوهرمم دوماه باهام حرف نزد!!!

نیاز ما به حضور شوهرمون در موقعیتهای خاص باعث میشه بهمون فشار بیاد...کاش هممون یه دوست خوب از جنس خودمون داشته باشیم که سریع بیاد کمکمون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من خیلی تعجب می کنم اکثر تغییرات افسردگی بعد از زایمان به وجود میان من کلی گریه کردم هورمونا به هم ...

امان از دست مردا

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

عزیزم اینکه میگم شعار نیست من ی مشکل بزرگ دارم هنوزم حل نشده هرکاری بگی کردم حتی سمت دعا و جادو رفتم نتیجه نگرفتم تا اینکه انگار خدا ب دلم گذاشت ک اینکارا فایده ندارد رفتم سمت خودش الان با اینکه هنوز مشکلم حل نشده ولی آرامش عجیبی دارم از خدا میخوام از این روزنامه حاجتمو بده هر چیزی حکمتی داره من خیلی از خدا دور شده بودم شایدم حکمت این مشکلم این بود دوباره بیام سمت خدا.خدایا قسمت میدم بحق قرآن همه مرضا رو شفا بده حاجت منم بده امین

2731
من فقط میرم سمت خدا.شوهرمم هی میاد حرف بزنه من کاری ندارم.نمیدونم چرا حس تنفر و عشقو باهم نسبت بهش د ...

اصلا تنها نمون

هیچ تغییر شدیدی توی زندگیت نده

تو الان نیاز به ثبات آرامش و محبت و توجه داری

وقتایی که حالت خوبه با خدا ارتباط برقرار کن

وسایل خودکشی رو دم دستت نگذار

به خودت مرتب بگو زندگی هدیه خداست آدم هدیه بزرگان رو پس نمیده با دقت نگه میداره

اون قرصای تقویتی هم که گفتم حتما استفاده کن

ببخشید چند جا اشتباه تایپی داشتم معذرت می‌خوام تند تند تایپ کردم

ممنون عزیزم.منم امروز خیلی اروم بودم

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)
اصلا تنها نمون هیچ تغییر شدیدی توی زندگیت نده تو الان نیاز به ثبات آرامش و محبت و توجه داری وقتای ...

اره قرص تقویتی خریدم اتفاقا عصری.وسیله ی خودکشی هم قرص خواب بود که همرو انداختم دور