2733
2739
عنوان

شوهرم گفت زن میگیرم خواستی بمون خواستی برو

| مشاهده متن کامل بحث + 146675 بازدید | 913 پست
سلام.صبح باشوهرم حرف زدم.گفتم ببین با تمام ناراحتی هایی که دارم و دلخورم ازت و مشکلاتی که این مدت بر ...

وای عزیزم بخدا خیلی برات خوشحال شدم دیدی چقدر خدا بزرگه فقط بخدا اعتماد کن ب همه چی می‌رسی امروز سرنماز خیلی دعات کردم با دل شکستن واسه منم دعا کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یکی رو میشناسم زنش مریض بود ماهی ده میلیون هزینه زنشو میداد و کلی دوس دختر داشت و برادر زنه فهمی ...

عزیزم  مردها  فوق  العاده  خودخواهن....خصلت  از  خودگذشتگی  بیشتر  تو  خانم  هاست  اونم  بخاطر ویژگی  مادر  شدن  و  پرورش  دادن...تفاوت  بارز  مردها  و  زن  ها  تو  چهره  و  هیکل  و زور بازو و جنس  نیست..تفاوت  اصلی  تو  خودخواهی  هست.فوق  العاده  خودخواه  و  خود  دوست  هستن...قریب  به  نود  و  نه  درصد  همینن... حتی  خود  خداوند  هم  میگه  من  به  هرکه  بخوام  روزی  بی  حساب  حتی  میدم و  گفتن فقط  در  مقابل  این  محبت  بی  اندازه  من،مرا  پرستش  کنید،مرا  یاد  کنید.همین. خدا  هم  فوق  العاده  خودش  و  صفات  خودش  و  دوست  داره....اصلا  کسی  که  خودش و  دوست  داره  و  فوق  العاده  به  خودش  احترام میذاره  و  کرامت  نفس  داره  بقیه  هم  دوستش  دارن...

نور
2731
عزیزم شما اختلال خشم دارین و با دارو درمانی مشکلتون حل میشه. منتها باید مرتب ویتامین ها و هورمونهاتو ...

عزیزم شما اطلاعاتتون چقدره؟ از کجا میگید در نسلای بعدی به شیزوفرنی تبدیل میتونه؟ بیماری دو قطبی چی اینم ممکنه از حالتایی  مثل عصبانیت شدید سوظن شدید که تو فامیلایی مامانم هست به ارث رسیده باشه؟ اخه دوتا خواهرم دوقطبی دارن ولی فامیلای دور پدرم  مثل خاله اش و دایی مادربزرگم هم بیماری روحی دارن میخوام ببینم از کی به ارث رسیده

سلام.صبح باشوهرم حرف زدم.گفتم ببین با تمام ناراحتی هایی که دارم و دلخورم ازت و مشکلاتی که این مدت بر ...

سلام میشه آدرس شاگرد دکتر روازاده رو به منم لطف کنی بدی ؟

ممنونم 🍓

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2740
عزیزم شما اطلاعاتتون چقدره؟ از کجا میگید در نسلای بعدی به شیزوفرنی تبدیل میتونه؟ بیماری دو قطبی چی ا ...

عزیزدلم من روانشناسی کودک می خونم در حال حاضر ترم اخر ارشد هستم.... حدود ۷۰ تا ۹۰ درصد بیماری های روانی ژنتیکی هستند و از نسل های قبل به انسان میرسند و بقیه اکتسابی محیط و یادگیری هستند.

اختلال دو قطبی پیش زمینه افسردگی حتی اگر در مادربزرگ ، خاله ، عمو ، دایی یا اشخاص نزدیک باشند عامل وسواس فکری، رفتاری می شوند در نسل اینده ... بعلاوه افسردگی که مادر بیماری های روانی و روحی هست.بعد از اون به نسبت شرایط زندگی تا بلوغ میرسند درجه عود شدن علایم هست.

عزیزم‌بیماری سختیه من دوتا خواهرام دو قطبین یکیشون که قرصاشو مرتب میخوره بیست ساله حالش خوبه رو خودش ...

میشه تو خصوصی به من درخواست دوستی بدین.

میخام علائم خواهرتون رو بدونم . چون تو خونه خودمون با این مساله درگیریم .

ممنون میشم

یعنی مادرتون فقط گریه میکرد؟

دو فاز داره یه بار فاز افسردگی میگیرن که گریه میکنن یه بار حالت شیدایی و بیش فعالی. مثلا نمیخوابید. چهار صبح جاروبرقی میکشید. اولاش گریه بود

بیشتر از هر کسی خودتو دوست داشته باش. به خودت احترام بذار. برای خودت وقت بذار. به خودت برس. به سلامتیت اهمیت بده. نذار آدمای منفی تو رو بهم بریزن. خودتو قوی کن و در عین حال صفات انسانی نیکو رو در خودت پرورش بده. اینطوری هم موفقی و هم بقیه دوستت خواهند داشت. تو فقط یکبار به دنیا میای پس از هر روزت لذت ببر. زندگی برای هیچکس بدون سختی نیست. 🌷😀😉
من فقط میرم سمت خدا.شوهرمم هی میاد حرف بزنه من کاری ندارم.نمیدونم چرا حس تنفر و عشقو باهم نسبت بهش د ...

سلام عزیزم از طریق طب اسلامی استاد تبریزیان برا درمان اقدام کن و مطمئن باش زود خوب میشی