2733
2739
عنوان

شوهرم گفت زن میگیرم خواستی بمون خواستی برو

| مشاهده متن کامل بحث + 146667 بازدید | 913 پست
واقعا  درست میگی   ....  خدا   فقط خدا  ...من ده سال  بچه ندارم   ...

ان شاءالله به حق حضرت زهرا و به حق ۶ماهه اباعبدالله به زودی زود تاپیک بارداریتو میبینیم..من که به دلم افتاده برات دعا کنم و اینو به فال نیک میگیرم..خانما هرکی این کامنتو میخونه لطفا به نیت بارداری این دوستمون یه صلوات بفرسته..

سلام دوستان.رفتم دکتر قبلیم خیلی باهاش حرف زدم.احتمالا شوک بهم بده.گفت دوقطبی بودنتو فعلا رد میکنم. ...

عسل جان من درمورد شوک چیزای خوبی نشنیدم..خواهش میکنم فعلادرمان شوک رو انجام نده حتی بوده کسیکه با شوک دورازجون شما دیوانه شده..خیلی از دوستان راهنماییهاشون عالی بوده.. شما داری فقط از موضع ضعف با بیماریت برخورد میکنی مثل آدمی که قبل اومدن تو زمین مسابقه به نشونه تسلیم دستاشو بالا برده!! درضمن خیلی دکترا بودن و هستن که با تشخیص و تجویزای اشتباهشون آدمو بدتر بیچاره میکنن سعی کن تحت نظر یه دکتر کاربلد ودلسوز باشی..ولی توکامنت قبلیم گفتم بازم میگم "درمان قطعی و اصلی تمام بیماریهای روحی، ارتباط قوی با خدا هست..بدون ایمان و معنویات حتی یک روح سالم هم دیریازود بیمارو افسرده میشه چون روح هم مثل جسم باید تغذیه بشه و خوراک روح، ایمان و معنویات هست.."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم دکتر رفتم.خیلی ارومم کرد.یکم که باهام حرف زد گفت حالا که میبینم تو اصلا دوقطبی نیستی تو افسردگیت ...

بیماربت هر چی که هست منم میخواستم شوک مغزی رو بهت پیشنهاد کنم اما از دکترت راجع به عوارضش بپرس

ی آزمایش کامل واسه چکاپ بده 

مامانه خود من و ی نفر دیگه رو میشناسم بدلیل کمبود ی سری از ویتامین ها و آهن مشکل افسردگی گرفتن و مشت مشت قرص میخوردن بعدأ فهمیدن که اقلا مشکل جسمی دارن 

اون ی نفر دیگه که میگفت قرصای اعصابی میخوردم که دو روز کامل خواب بودم بیدار میشدم میپرسیدم امروز چندمه بعدها که نزدیک ۵۰ کیلو وزن کم کرده میگفت ۳۸ کیلو شدم خیلی خنده دار فهمید حساست داره به خیلی از غذاها ، هنوزم بعد سالها خیلی خیلی از چیزارو نمیخوره حتی تو استفاده از اوازم آرایش و عطر هم خیلی محدودیت داره ولی خوب خدارو شکر حال روحیش عالیه

2731
عزیزم سید چهارصد سال پیش فوت کرده من فقط عکسه قبرو دیدم و پیششون دعا کردم. تو نت بزن عکسش میاد پیششو ...

خب اسمش چیه 

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

عزیزم یه راهی هست ک من خودم ب شخصه باز شدن گره خیلی زندگیارو باهاش دیدم و حتی خودمم امتحان کردم 

امیدوارم اعتقاد داشته باشی و انجامش بدی شک نکن کمکت میکنه 

نزدیک محرمه ب امام حسین متوسل شو، تا چهل روز نذر کن زیارت عاشورا بخونی 

فقط حتما هرروز بخون ، سعی کن لعن و سلام اخرشو صدبار بگی 

بعد از ته دلت از آقا بخواه مشکلتو برطرف کنه 

خیلی معجزه دیدم ازین ختم چهل روزه زیارت عاشورا.

انشاءلله مشکل شمام رفع شه باهاش  

2738
مردا چقد میتونن نامرد باشن.من زندگیمو فداش کردم

خیلی نامردیه واقعا،ازدواج یعنی همراه و همدم باشی یار و یاور باشی توی همه لحظه ها 

البته بعضی از زنها هم اینجوری هستن یکی از آشنا های ما یه آقایی بود جوان خوش تیپ مهندس عالی از همه نظر بعد یه دفعه مریض شد ام اس گرفت ،اگه بدونین زنش چقدر بد باهاش رفتار میکرد همش بهش فحش میداد حتی کاوش میزد،آخرم جدا شد از شوهرش .بیچاره شوههره روی ویلچر تک و تنها

بعد زایمان دومم دچار اختلال دوقطبی شدم.امشب دیگه گفت میگیرم.منم سرمو انداختم پایین دلم شکست.خدایا کا ...

برو باشگاه بدنسازی و سعی کن حرکات رو آروم بزنی و بعد از اون یک غذایی مقوی بخور و بعد از ظهر شنا برو میتونی فقط روی آب شناور بشی

صنما با غم عشق تو چه تدبیر کنم                    تا به کی در غم تو ناله شبگیر کنم                       دل دیوانه از آن شد که نصیحت شنود                مگرش هم ز سر زلف تو زنجیر کنم
شما اول درباره بیماری دو قطبی تحقیق بکن بعدا بیا کارگاه بازی دربیار

تو هم ب حرف من توجه کن بعد بپر به من مگه تو رو ریپلای کردم ک زر میزنی بهش گفتم تو خیلی خوبی چطور شوهرت این حرفو میزنه نگفتم دروغ میگه که

دوقطبی رو خیلی بزرگ کردی شما از نظر بنده یه ادم بی اعتماد به نفسی تا دوقطبی یه ادم ناامید  دوق ...

قربون حرفت .منم عین اسی شدم بعد زایمان البته افسرده بودم . دلم بحال خودم میسوزه منم میدونم مشکل اصلیم اعتماد بنفسه ک ندارمممممم 

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
2706