2733
2739
عنوان

داستان عاشقی دوستم و پسر عموم ..طولانیه ولی همش و تو پست اول میزارم

| مشاهده متن کامل بحث + 2961 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به جان خودم جواب هم ميده !!!😍😍😍😍

والله گل گفتی😆😆

خدایــــــا شکرت منم مامان شدم   دوستای عزیزم لحظه ای که فهمیدم برای همتون دعا کردم و میکنم شمام برای من دعا کنین نی نیمو صحیح و سالم بغل کنم اللهم صل علی محمد و آل محمد😍     ❤💚دخترخوشگلم خوش اومدی به زندگیمون😍😘منو و بابایی بی صبرانه منتظرتیم گل دخترم😘😘دختر قشنگم به دنیا اومد😍خدایا شکرت❤
2738

خلاصه پسر عمومم حتی لبخند نمیزد .. بعد از یک سال عقد کردن .. روز عقد نازنین هم واسه مراسم رفت .. پسر عموم به حدی بیخیال بود ک سر سفره ی عقد وقتی عاقد حرف میزد داشت با دوستش شکلک در میاورد و فوش ب هم میدادن ..

اونروز بر خلاف اینک بهترین روز زندگیش باشه بدترینش بود .. شب همون روز اومد دیدن نازنین و گفت من نمیخوام باهات دوست باشم .. اصلا اهل این کار هم نیستم ولی فقط میخوام بگم ک زندگیم اونجوری ک میخواستم پیش نرفته .. یه خونه ی درب و داغون برای دختره خریده .. اومد ب بابام گفت ک من نازنین و دوسش دارم عمو نمیتونین کاری کنین ک فراموشش کنم .. کاری میکنم ک این دختر خودش ول کنه و از زندگیم بره .. یا اگه نرفت من مادرم و خیلی دوست دارم اگه همونجوری ک دکترا میگن باشه بلافاصله بعد از مرگش میام و نازنین و میگیرم .. این حرفارو ب نازنین نگفتم ک نگین میخوام گولش بزنم .. بابامم برگشت گفت نازنین شوهر بکنه چی ؟؟ 

پسر عموم گفت بازم من دوسش دارم .‌ حالا هرچی ک میخواد بشه من نزدیک به دوساله ک ب این دختر علاقه مند نشدم ..چون نمیخوامش .. زور ک‌ نیست .. این و بهتون گفتم ک در جریان احساسم باشید هرچی باشه شما پدر منی .. نازنین هم چند تا خاستگار تو این دوسال داشت که همه رو رد کرد .. 

خلاصش کنم هرکاری کردیم نتونستیم کاری کنیم هم دیگه رو فراموش کنن 

خیلی دلم براشون میسوزه .. پدرم راست میگه پسر عموم هیچوقت عاشق زنش نمیشه چون داره به امید اینک ی روزی بلاخره بتونه نازنین و کنار خودش داشته باشه زندگی میکنه .. 

نمیتونیم نازنین هم مجبور ب ازدواج کنیم .. 

ایشالله همه ی عاشقا بتونن کنار هم باشن .. تورو ب خدا هیچوقت کسی و ب زور مجبور ب ازدواج نکنید وقتی میبینید دلش گیره

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
این چه رسمیه که دختر مردم با شما زندگی کنه؟!

خب دیگ رسم دیگه 😂😂

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2706