2733
2739
عنوان

سوال در مورد سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 101 پست
مگه واسه سزارینم پمپ درد دارن؟واسه بعدعمله؟

پمپ درد واسخ سزارینه دیگه.من بعد عمل خواستم دادن به زور.ولی به یه خانومه دیگه اونجا هرجقد گفت ندادن

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر دکتری یه روش داره که زیر بار اون یکی نمیره مثلاً دکتر خواهر من گفته بود بخیه کشیدنی بهتره و اسکارش کمتره 

برای بیهوشی کامل هم جدیداً بیمارستان ها قبول نمیکنن مگر اینکه مشکل خاصی داشته باشید و دکتر تایید کنه

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
سزاختیاری بودی؟

اره گفتن عوارض داره قبول نکردن

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2728
نه نمیزنن چون خیلیا حساسیت میدن بهش

من بخیه هام جذبی بود دیگه عفونت کرد پدرم درومد بستری شدم

آره بخدا منم سزارین شدم بخیه هامم جذبی نبود بعد یه هفته که رفتم بخیه هارو بکشه از ترس داشتم سکته م ...

واااااای منم اینقدر ترسو ام که خدا میدونه از همه چی میترسم ،ازمایش خون میخوام بدم میمیرمو زنده میشم ،

شما سزارین کردی نترسیدی؟ یا مثلا بیحست خواستن بکنن؟

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
من بخیه هام جذبی بود دیگه عفونت کرد پدرم درومد بستری شدم

حالا برای من غیرجذبی بود

بعدش پوستم کلا کلوئید ساز هست بعد شش ماه رفتم دکتر دید ک روی جای بخیه م ی جای نازک گوشت اضافه اومده گفتش خداروشکر جذبی نزدم برات وگرنه داغون میشدی

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
2738
تو کشیدن بخیه گلم هیچی حس نمیکنی هیچییی￷!!￶￵انگار یه  پر از رو دلت رد میشه  

من خیلی ترسو ام ،نمیدونم چ جوری میخوام زایمان کنم

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
واااااای منم اینقدر ترسو ام که خدا میدونه از همه چی میترسم ،ازمایش خون میخوام بدم میمیرمو زنده میشم ...

ترس که داشتم اما عملم خوب بود

اون آمپول بی حسیه هم اصلاااااااااااا درد نداره

خییییلی کم متوجه میشی که زد

زودم بی حس شدم..

ایشالله عمل شماهم خوب باشه و راضی باشی و کوچولوت سالم بیاد بغلت

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
ترس که داشتم اما عملم خوب بود اون آمپول بی حسیه هم اصلاااااااااااا درد نداره خییییلی کم متوجه میشی ...

خیلی ممنونم❤

حالا برای من غیرجذبی بود بعدش پوستم کلا کلوئید ساز هست بعد شش ماه رفتم دکتر دید ک روی جای بخیه م ی ...

من داغون شدم دیگه.بخیه هام خیلی تمیزه اصلا جاش نمونده ولی چون عفونت کرد بستری شدم ده دوازده روز.خیییلی اذیت شدم.حتی شکافتن بخیه هامو که تخلیه بشه عفونت.جذبی به هرکسی نمیسازه

2706