2737
2734
عنوان

سوال در مورد سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 840 بازدید | 101 پست
از من نپرسیدن بستگی ب دکترت داره ولی اگه حساس باشی اصلا نمیزنن

اگه حساس باشم جذبی میزنن؟

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘

والا منم ازم چیزی نپرسیدن فقط پمپ دردو پرسیدن که میخای یانه

دیروز که رفتم بخیه هامو کشیدم دکترم گفت این نخ چینیه که ما باهاش بخیه میکنیم خیلی مواظب باش مراقبت کن کارای سنگین نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بااجازه استارتربه سوال منم راجب سز جواب بدید.اگه به دکترمون بگیم به جای بی حس بی هوشمون میکنه واسه س ...

من گفتم قبول نکردن.همه چی به دکتر بستگی داره

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
باید به دکترم بگم یا ربطی به دکتر نداره؟

شما بگو بهش

ضرری که نداره

اگه جذبی هم نباشه، بعد که میخوای بری بخیه هارو بکشه اصلاااا حسش نمیکنی

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
2728
مگه شما میزارن سزارین بکنی ؟من هر چی میپرسم‌میگن دکترا اصلا سز قبول نمیکنن 

بعضی دکترا پول میگیرن سزارین میکنن

لباس زیرای ست و خوشگل میفروشم تو پیجم adak__mod. ممنون میشم با خریدت ازم حمایت کنی😘
بااجازه استارتربه سوال منم راجب سز جواب بدید.اگه به دکترمون بگیم به جای بی حس بی هوشمون میکنه واسه س ...

ااره عززیززم میتونی بهش بگی من بیهوشی کاامل میخوام 

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
شما بگو بهش ضرری که نداره اگه جذبی هم نباشه، بعد که میخوای بری بخیه هارو بکشه اصلاااا حسش نمیکنی

جدی میگی؟

2740
والا منم ازم چیزی نپرسیدن فقط پمپ دردو پرسیدن که میخای یانه دیروز که رفتم بخیه هامو کشیدم دکترم گفت ...

امپول بی حسی میزدن درد داشت؟

اره بیمارستانای خصوصی اختیاری انجام میدن

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن

اره دکتر منم قبول  کرد ولی تو بیمارستانی که  خودش گفت رفتم این قانون تقریبا ۲ سااله که  دیگه نمیشه مگه دکترت قبول کنه

زندگی کوتاه تر از اونه که بخوای خودتو ندید بگیری..😜
جدی میگی؟

آره بخدا

منم سزارین شدم بخیه هامم جذبی نبود

بعد یه هفته که رفتم بخیه هارو بکشه از ترس داشتم سکته میکردم

درازکشیدم به دکتر گفتم اول خوووب نگاه کنین ببینین مشکلی نداره میتونین بکشین😐😐😐وسط حرفام گفت بلند شو تموم شد😐😂

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
2706