2733
2734
به نظرم اصلا دیگه سوال پیچش نکن  تا دروغ نشنوی  خیلی عادی به زندگیت و خودت برس دنبال آرامش ...

حس خوبی بهش ندارم اینقد که خودش حرع میزنه خودش فحش میده بهم خودش سرکوب میزنه بعد بهم میگه تو بی احترامی میکنی بخدا تا حالا نشده جواب یه فحششو بدم حتی فحش مادر هم بهم میده من سکوت میکنم و هیچی جوابش نمیدم بعد بهم میگی بی احترامی میکنی 

سریع میگه خانوادت اینجورین اونجورین 

خستم کرده دلم مبخواد بمیره 

نمیدونم چطوری میتونی بی احترامی هاشو به خانوادت تحمل کنی🫤

خانوادم خودشون یه مشکلاتی دارن که واقعا من نمیتوتم الان بهشون اضافه بشم 

تا الانم نذاشتم کسی چیزی بفهمه ولی فقط منتظرم این جشن لعنتی تموم بشه و یبار دیگه بگه بابات همون لحظه زنگ بزنم بابام ببینم چرا همش میگه بابات خوب میکنه بابات خوبه براتون مبخوام بببنم اونوقت به خودش چی داره بگه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

حس خوبی بهش ندارم اینقد که خودش حرع میزنه خودش فحش میده بهم خودش سرکوب میزنه بعد بهم میگه تو بی احتر ...

اگع خود به خود اینکارا میکنه که مشکل روانی داره 

و حتما رابطه تون با هم خوب نیست صمیمی نیستین باید عشق وارد زندگیت کنی، مخ شو بزنی. برای بی احترامی هم دو سه بار بشوریش بزاریش کنار سر جاش میشینه وقتی ببینه هر حرف بیخودی واکنش شدید ازت ببینه دیگه تکرار نمیکنه شاید یکطرفه خیلی پروش کردی دیگه براش عادی شده این کارش

اگع خود به خود اینکارا میکنه که مشکل روانی داره  و حتما رابطه تون با هم خوب نیست صمیمی نیستین ...

بله خیلی پررو شده میدونه که سکوت میکنم و نمیخوام‌کسی از مشکلاتم خبر دار بشه 

تا تقی به توقی میخوره سریع حرف بارم‌میکنه امروز واقعا من چیزی نگفتم اومدم داخل فقط پشت سرم اومد چرت و پرت تحوبلم بده گفتم دروغ نگو دیگه شروع کرد دوباره حرف زدن خدا ازش نگذره 

دیشب هم یساعت منتظرش بودم بیاد دنبالم بریم ساندویچ بگیریم وقتی رفتیم تو ماشین منتظر بودیم آماده بشه نگاه بیرون کرد منم رد نگاهشو دنبال کردم چندتا خانوم بودن با یه مرد سه ساعت فقط فحشم میداد که تو چرا نگاه بیردن کردی منظورش این بود که من نگاه اون مرد کردم اینقد بهم فحش داد به خانوادن به خودم و دوباره گفت بابلت خوب میدونه چیکار باهاتون بکنه و خوب بلده که چجوری باهاتون رفتار کنه بابات ظهر بهم گفت الکی میگه مطمئنم بابام هیچ حرفی بهش نزده این فقط سواستفاده میکنه یه حرفی به من بزنه آخرشم گفت کاش نمیومدم دنبالت خددم تنها ارامشم بیشتر بود به خداوندی خدا تمام این حرفارو که زد من کلمه ای در جوابش نگفتم خودش میگه خودشم فحش میده کفر میگه آخرشم برگشت گفت چرا شروع کردی شبمو خراب کردی بخدا هیچکاری نکرده بودم من 

2731
بله خیلی پررو شده میدونه که سکوت میکنم و نمیخوام‌کسی از مشکلاتم خبر دار بشه  تا تقی به توقی می ...

چند بار درس حسابی خرابش کنی سر جاش میشینه 

بعدم تک تک رفتاراشو بیار جلو چشماش بگو برای چی اینکارو میکنی کی با زنش اینجوریه بگو باهام دشمنی داره قشنگ شیرفهمش کن که رفتارش چقد زشت و زننده

ببین شما حتی اگه با شوهرت قهر باشی و بدون ارایشگاه و لباس خوب نری فک نکنی از شوهرت تلافی کردی و حالت جا میاد تو این مراسم هر کسی خودش مهمه کسی نمیدونه تو لا اون قهری یا دلخوری برو ارایشگاه بهترین لباستم بپوش برای دل خودتم شده خوش باش.شوهرت ولش کن بعدا بحسابش برس

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
چند بار درس حسابی خرابش کنی سر جاش میشینه  بعدم تک تک رفتاراشو بیار جلو چشماش بگو برای چی اینک ...

نمیدونم چجوری 

بعضی وقتا هم که جواب میدم پشبمون میشم

خبر مرگش همیشه میگه تو عصبانیت کاربم‌نداشته باش من‌نمیفهمم چی میگم تو درک کن 

مثلا دیشب موقع خواب دیگه داشت بیهوش میشد یدفعه گفت میدونم خیلی اذیتت میکنم ولی بعدشم گفت خودتم اخلاقت خوب نیست سریع ناراحت میشی و گیر میدی 

ببین شما حتی اگه با شوهرت قهر باشی و بدون ارایشگاه و لباس خوب نری فک نکنی از شوهرت تلافی کردی و حالت ...

آخه خودم دلشو ندارم انگیزشو ندارم 

میگم برا داداش این عنتر من باید برم این همه پول بدم آرایشگاه تازه پولم نداریم اصلا من خودم اندازه آرایشگاهم فقط دارم شوهرم نمیدونه فکر میکنه میخوام از کسی بگیرم تا وقتی حقوقشو بدن 

بله خیلی پررو شده میدونه که سکوت میکنم و نمیخوام‌کسی از مشکلاتم خبر دار بشه  تا تقی به توقی می ...

شوهرت میدونه داری آبروداری مبکنی حسابی اونجورکه دلش بخوادکرمشومیریزه بعد جشن نامزدی اگه دوباره حرفی زد بلند دادبزن وجوابشوبده وکوتاه نیا چندباراین کاروکنی دستش میادمواظب حرفاش باشه چرا خودخوری میکنی حتی اگه به خانوادهاکشید جلوش دربیا ولی اصلا توهین نکن منطقی جواب بده وبلند که آتودستش ندی فوقش یه بارخانواده واردمیشه وبعدمشکل حل میشه

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد
نمیدونم چجوری  بعضی وقتا هم که جواب میدم پشبمون میشم خبر مرگش همیشه میگه تو عصبانیت کاربم‌ندا ...

خب خودشم اعتراف کرده مشکل داره، از گیر دادنات هم ناراحته 

به فکر راه چاره باش به نظرم برو پیش یه روانشناس از حالت هاش بگو ببین چی میگه بعدم یکم جلوی شوهرت وایستا انقد تخته گاز نره، محبت و صمیمیت هم چاشنی زندگیت کن تا با هم خوب شین

نمیدونم چجوری  بعضی وقتا هم که جواب میدم پشبمون میشم خبر مرگش همیشه میگه تو عصبانیت کاربم‌ندا ...

بهش بگو مگه الکیه حنمامشکل داری خودت رو درمان کن نمیشه اذیت شم که توعصبیی

🖤 پدر 🖤قصه ای که زودتمام شد