2733
2734
عنوان

دعاکنید بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4275 بازدید | 147 پست

دلم میخواد بازم ده تا کلونازپام بخورم و بخوابم.شاید اینبار دیگه بیدار نشدم

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

چرا حالم خوب نمیشه.چرا خوشحال نمیشم چرا درد میکشم همش.چرا چرا چرا

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یا خیلی سرخوشم و پر انرژی و خیلی حالم خوبه و وقتی میرم فاز افسردگی همش خودکشی میکنم.خودزنی میکنم ...

واقعا

چه وحشتناک امیدوارم زودتر شرایطتت برا درمان درست بشه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2728
زندگی با خانواده خسیس تبعیض بین بچه ها بخاطر جنسیت اازدواج مزخرف شوهری ک هیچ جوره بهم نمیخوره و جلو ...

الهی بمیرم برات عزیزم درکت میکنم ولی چ میشه کرد صبور باش😔

انشاءالله بزودی همه مشکلاتت حل میشه خودتو نباز عزیزم بخواطر بچه ات 

خدایا کفر نمیکنم... اما خود نگام کن....نمیبینی توان ندارم.نمیبینی حتی یه نفر به فکر درمانم نیست.نمی ...

الهی بمیرم برات

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
2738
 الهی بمیرم برات عزیزم درکت میکنم ولی چ میشه کرد صبور باش😔 انشاءالله بزودی همه مشکلاتت حل میش ...

دیگه عادت کردم ۲۱ ساله روزام مزخرف تر از دیروزن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
نگفتی چته ؟ چرا میخوای بمیری؟ 

چمه؟یه بیمار دوقطبی چشه؟خستم از عدم هویت

خستم از حال خرابم.

من لیاقت مردنم ندارم....

عزیزم ۱۸ سالمه از کلاس دوم دبستان رفتارای تورو داشتم حتی باخودم حرف میزدم حتی خودمو میزدم خودکشی وخودزنیم میکنم ازبس هیچکس بدادم نرسید ازبس گفتن خودت تلقین میکنی بخودت درست نشدم و فقط روحم مرد مثل توبودم ازیجایی به بعد دیگه هیچی برات مهم نیست فقط میخابی وپامیشی

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

اورژانس اجتماعی نمیتونه کمکت کنه؟یا شوهرتو واسه درمان کردنت قانع کنه؟

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
2706