2752
2734
عنوان

دعاکنید بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4275 بازدید | 147 پست
دلیل بدبختیامن.... همیشه خودشونو دیدن فقط.... خوبیامو ندیدن.... ازشون متنفرم... متنفرررررر

😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲

کاربر قدیمی هستم.عضویت: 1398/04/10. کاربری قبلیم ترکید😭😭😭😭 کاربری قبلیم خوشیخت1فقیر2 بود😪 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینم.الان دلم میخواد هیچکس نباشه.برم از خونه فرار کنم

دیدی چجوری میشی.... انگار دارن خفت میکنن.... دیوارا بلند میشن.... بدیاشون مثل پتک میخوره رو سرت.... از وسایل خونم بدت میاد.... من دکتر رفتم نمیگه مریضی.... شوهرم میگه.... دوسشدارم.... خیلی اذیتم کرده دارم جدا میشم.... بدیاش جلو چشممه.... نمیتونم کنار بیام

گر نگهدار من انست که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2731
ایشالا هرچی صلاحته پیش بیاد منو هیچ کس دیگه نمیتونیم دعا کنیم که بمیری ما چیکاره ایم تا خدا هست

اره بخدا ولی خب بیچاره انقد بهش فشار اومده این حرفو میزنه... ایشالله خدا کمکش میکنه خوب میشه بخواطر بچهاش 

با کدوم پول برم دکتر؟یواشکی بخوام برم باید پول داشته باشم

من دوتا طفل معصوم دارم که کبابم براشون.اما الان دیگه میگم خدایا منو بکش اونا هم یکی پیدا میشه مواظبشون باشه.کاش منم مثل داداشم بمیرم

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)
مشکل شما چیه خانومی؟ 

زندگی با خانواده خسیس تبعیض بین بچه ها بخاطر جنسیت اازدواج مزخرف شوهری ک هیچ جوره بهم نمیخوره و جلو پیشرفتو تحصیلمو گرفته حالام بایه بچه هنوز انقد از خودم اختیار ندارم ک تصمیم بگیرم 

بخوام بگم یه توماره خلاصش همینه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
گاهی از جنس خودم بدم میاد

شما مردی؟

منم خیلی از همجنسات بدم میاد

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

هزارتا دکتر تایید کردن من دوقطبی ام و اگه درمان نشم عواقب خیلس بدی داره...اما شوهرم میگه نه تو هیچیت نیست.خودت خودتو بساز

بهش میگم عزیزم من مغزم خرابه اون رو من نمیتونم کننرلشو بدست بگیرم.من الان دلم یه مرگ اروم میخواد.اینکه شوهرم برگرده از سرکار ببینه انگار سالهاست که خوابم

شکر حق را کان دعا مردود شد.....من ضرر پنداشتم آن سود شد.....بس دعاها کان زیان است و هلاک...وز کرم می نشنود یزدان پاک(مولانا)
با کدوم پول برم دکتر؟یواشکی بخوام برم باید پول داشته باشم من دوتا طفل معصوم دارم که کبابم براشون.ام ...

بیماریت چطوریه؟

ینی چیکار میکنی ک آزارت میده؟

هزارتا دکتر تایید کردن من دوقطبی ام و اگه درمان نشم عواقب خیلس بدی داره...اما شوهرم میگه نه تو هیچیت ...

😭😭😭😭😭😭😭😭😭الهی بمیرم برات دقیقا میتونم درکت کنم

من بدتر ازینی که هستم میشم.میدونم که حالم خیلی خرابترم میشه اگه جلوشک نگیرم.اما هیچکس بدادم نمیرسه.

بیماریت چطوریه؟ ینی چیکار میکنی ک آزارت میده؟

من یا خیلی سرخوشم و پر انرژی و خیلی حالم خوبه

و وقتی میرم فاز افسردگی همش خودکشی میکنم.خودزنی میکنم.سیگار میکشم.بچه هارو دعوا میکنم.شوهرمو اذیت میکنم.همش میخوابم.به خونه نمیرسم.وسیله میشکونم.لز خونه میزنم بیرون یشب نمیام

2706