2733
2734
عنوان

خلط نوزاد

119 بازدید | 7 پست

سلام دوستان. پسر من ۸ ماهشه تقریبا ۱ هفته ست ته بینیش انکار تجمع خلط داره. مثل آدم بزرگ وقتی بخواد فین کنه. هرروزم شروع کروم قطره می ریزم ولی چیزی پایین نمیاد. فقط جلوی غذا خوردشنو میگیره و همش عوق می زنه. حدودا ۱ ماه پیشم اینجوری شده بود ولی ۱۰ روز طول کشید خوب شد.دکتر گفت ممکنه الرژی باشه. دارو داد. ولی اونا تاثیری نداشت. بچم تا داشت جون می گرفت و اشتهاش خوب شده بود اینجوری شد. کسی تجربه ای نداره؟ ممکنه مال دندونش باشه؟

من پسرم دوماهش بود اینجوری شد و خوب نمیشد هرچی قطره زدم بعد فهمیدم ریفلاکس داره با تخم مرغ و بادوم اگزما میزنه پروتیین گاوی هم رژیم گرفتم نمیخورم پسر منم ۸ ماهشه دیگه از دوماهگی که رژیم گرفتم و رانیتیدین بهش دادم خوب شد .حالا ببین با چه غذایی بدتر میشه شاید بهش الرژی داره اینجوری میشه غذاهای حساسیت زا بهش نده من گوجه خم تو غذاش نمیریزم

من پسرم دوماهش بود اینجوری شد و خوب نمیشد هرچی قطره زدم بعد فهمیدم ریفلاکس داره با تخم مرغ و بادوم ا ...

سلام پسرم دوماهشه و خلط داره. تو چیکار کردی پسرت خوب شد؟ البته ریفلاکس هم داره و از دو هفتگی رانیتیدین میخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر من ۳ ماهشه سرماخوردگی بود خلط گلو داشت بهم گفتن دونه های به رو تو ۱و۲ قاشق اب جوش بریزم عین ژله میبنده بدم بچم خوب میشه همین کار کردم دوروز دادم خوب شد شکر خدا

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2731
سلام پسرم دوماهشه و خلط داره. تو چیکار کردی پسرت خوب شد؟ البته ریفلاکس هم داره و از دو هفتگی رانیتید ...

عزیزم پست قبلی من بخون شاید بدردت خورد

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
دختر من ۳ ماهشه سرماخوردگی بود خلط گلو داشت بهم گفتن دونه های به رو تو ۱و۲ قاشق اب جوش بریزم عین ژله ...

چند ساعتی باید بمونه اما دونه های به و یوقت ندین فقط ژله ک میبنده

2740