2737
2734
عنوان

به مادر شوهرم یه حرفی زدم الان دارم از استرس میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4241 بازدید | 178 پست
اره حتما بگم دمت گرم خیلی کارت عالی بود از نظر تو سرشار از فضائلم!!!!!

حالت خوش نیست نه میتونستی محترمانه بگی کارت اشتباه بوده نه اینکه دوبار بیای بگی کم عقلی 

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

من بودم اصلا اين حرف رو نمي زدم

وقتي ما عروسي كرديم از اداره پدرشوهرم به پدرشوهرم گفتن تا بازنشست نشدي به سه تا از بچه هات كه عروسي كردن بُن خريد دو ميليوني كادو ميدن، اما پدرشوهرم گفت نه برا شما نميگيرم برا مريم و زهرا و محمد ميگيرم، همه اينها هم مجرد بودن. پدرشوهرم بازنشست شد كه خواهرشوهرام ازدواج كردن و نتونست بن خريد هم بگيره، همچين خانواده شوهري من دارم كه حاضر بودن بن رو از دست بدن اما برا ما نگيرن

خدايا شكرت🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالت خوش نیست نه میتونستی محترمانه بگی کارت اشتباه بوده نه اینکه دوبار بیای بگی کم عقلی 

چون کم عقلی کردی حالم اینقد خوش هست ک مثل بقیه نگم خااااک حال تو خوش نیست انگار برو جواب بقیه ام بده خاک تو سرت هم بهت گفتن

آنه...تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت.‌..
چون کم عقلی کردی حالم اینقد خوش هست ک مثل بقیه نگم خااااک حال تو خوش نیست انگار برو جواب بقیه ام بده ...

جواب تو رو میدم نه یجا یلاخره روت کم بشه اشتباهتو بپذیرو برو همون یه بیشعور بود که اونو واگذار کردم بخدا تو هم خودت داری کش میدی حوصلتم ندارم تو که با یه غریبه مجازی اینقدر دعوا داری چقدر تو زندگی واقعی جنگجو هستی حتما

2728

ببین استلتر جان من تا اونجایی متوجه شدم اکثر خانمها همچین  مشکلاتی دارن و مگه اینکه به قول خانمی یا خانواده خیلی با فرهنگ‌ و دوست داشتنی باشن که فرق نزارن یا شوهر خوبی داشته باشه که گوش زد کنه  بهشون ،،من خودم به شخصه پدرشوهرم یه زمین بهمون داد یه حایی خیلی بد کلی ازش تشکر کردم که چقدر دستمون جلو افتاده  سه سال بعدش مدرشوهرم پاش کرد تو یه کفش،که باید برای برادرت یه زمین بخری تا اون زمین به نامت بزنم منم شوهرم با اون پول که بابت زمین برادرش داد سه سال پیش،میتونستم یه زمین از جای بهتری بخریم ولی برا برادرش،زمین خرید تا دست از سرمون برداشتن همه جا هم نشستن و گفتن ما زمین دادیم هر کی هم به من‌گفته منم گفتم پولش،ازمون گرفتن ولی هیچوقت به روشون نیاوردن همیشه همه جا هست حالا هم گفتی اگه شوهرت پشتت که اشکال نداره اگه پشتت نیست یه مدت بتید فقط غرغر بشنوی تا بیاد بگذره 

جواب تو رو میدم نه یجا یلاخره روت کم بشه اشتباهتو بپذیرو برو همون یه بیشعور بود که اونو واگذار کردم ...

😃😃😃😃😃 خدا شفات بده حالا ایشالا دلش بسوزه گوشواررو بیاره اینقد انرژی هدر دادی

آنه...تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت.‌..
بچه ها چرا متوجه نیستید ایشون از این که فرق میذارن ناراحت بوده و اینکه ادم ناراحتیشو به طرف بگه بهتر ...

بحث ما زنگ زدن و گله کردن نیست

بحث اینه باید وقت مناسب حرفشو بزنه نه اینکه چون تولد دخترش نزدیکه زنگ بزنه دیر نشده کادو فلان چیز بیار

2738

مادر شوهر منم همینجورین تولد دخترم بود اصلا به خودش زحمت نداده بود بره کادو بخره موقعی که کادو میدادن خونوادم بلند شد رفت صد تومن اورد داد اونم چه با بی میلی اون صد تومنم فقط به خاطر این داد که بابام واسه دخترم النگو خریده بود مامانم پلاک زنجیر سال بعدش براش تولد گرفتم 25هزار تومن داد 😂

طرفای من خدا نشناس تر از این حرفان تو جلسه خاستگاری خواهر شوهرم پدرو مادر شوهرم گفتن ما نصف جهاز عرو ...

دقیقا واسه ما هم همینن

وظیفشونه برای دخترشون سنگ تموم بذارن به گفته خودشون ...البته میخوان جلو خانواده شوهر اشون کلاس بذارن..

ولی پسر خودش شاغله وظیفشه کاراش خودش بکنه....

ببین استلتر جان من تا اونجایی متوجه شدم اکثر خانمها همچین  مشکلاتی دارن و مگه اینکه به قول خانم ...

دقیقا

واسه ما و برادرشوهرم خونه دادن دستشون درد نکنه و همه جا هم اعلام کردن کادوی عروسی ولی بنام نزدن و به اسم پدرشوهرمه

ولی واسه دوتا دختراش بنام زدن...

کلا خرج عروسی کمک نکردن و گفتن نداریم ولی همون موقع هرچی من داشتم که جهیزیه دخترش کم داشت رفتن واسش خریدن....

یا تولد دخترشون که عقد بود بهش نیم ست طلا دادن و منم عقد بودم همون موقع تولدم یه تاپ دادن....

با شما بودم؟؟؟بگم کارش خوب بوده ادامه بده درسته ؟؟؟اینایی ک داره میگه خودشو تبرئه کنه مربوط ب روابط ...

😃😃😃 عزیزم حرفی با تو ندارم، خیلی خوبی تو...اما کمتر پاچه بگیر تو که میخای راه درستو نشون بدی این روشش نیست

خب صبر میکردی اگر واسه تولدش چیز بی ارزشی می آورد بعد به همون بهانه گله میکردی ازش....

اخلاقشون دستم اومده مطمعن بودم چیزی نمیاره

چقدر ضایع بازی درآوردی چرا توقع دارین آخه؟

واسه دخترش دوس داشت بخره تو چیکارش داری آخه؟ اصلا بهت حق نمیدم ببخشید

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
2706