2733
2734
عنوان

به مادر شوهرم یه حرفی زدم الان دارم از استرس میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4241 بازدید | 178 پست
من مث تو پاچه نمیخورم تو و اسی و امثالهم بیمارایی هستین ک برا زندگیتون بدبختی درست میکنید و قابل ترح ...

همین چن تا پستتو که هر کی خونده متوجه شخصیت باادب و عاقلت میشه، هر کسی تو زندگیش مشکلات داره من مث تو بیکار نیستم و اصلا تو برام هیچ ارزشو اهممیتی نداری برم تو تاپیکلت بگردم...ریپلای نکن حوصلتو بیش از این ندارم...خیلی تو عاقلی فهمیدیم

همین چن تا پستتو که هر کی خونده متوجه شخصیت باادب و عاقلت میشه، هر کسی تو زندگیش مشکلات داره من مث ت ...

بیخیالش خیلی بی شخصیته تو تاپیکای خودش چیزایی بود که میتونستم مثل خودش بیخودی قضاوتش کنم ولی خب دوست ندارم مثل خودش رفتار کنم

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین چن تا پستتو که هر کی خونده متوجه شخصیت باادب و عاقلت میشه، هر کسی تو زندگیش مشکلات داره من مث ت ...

من تاپیکتو نگشتم باهوش قبل از اینکه اینجا خودتو نشون بدی برات کامنت گذاشته بودم اخی بیکار نیستی حتما من تورو ریپلای کردم 😃😃 برو کنار بزار باد بیاد 

آنه...تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت.‌..
2731
بیخیالش خیلی بی شخصیته تو تاپیکای خودش چیزایی بود که میتونستم مثل خودش بیخودی قضاوتش کنم ولی خب دوست ...

بی شخصیت کسیه که کم عقله بعد زورش میاد که بهش هشدار میدن کم عقله در حد جواب دادن نیستیا فقط دلم برات میسوزه برا یه گوشواره چ خودی نشون دادی خانواده شوهر.تو تاپیکای من چی بود ها؟التماس کسی کردم برام گوشواره بخره؟؟

بی شخصیت کسیه که کم عقله بعد زورش میاد که بهش هشدار میدن کم عقله در حد جواب دادن نیستیا فقط دلم برات ...

خدا وکیلی موندم با این سطح شعورتو این همه بیکاری یعنی واقعا مادر یه بچه ای یا خالی بستی 

بی شخصیت کسیه که کم عقله بعد زورش میاد که بهش هشدار میدن کم عقله در حد جواب دادن نیستیا فقط دلم برات ...

بلاخره نتونستم جلو خودمو بگیرم رفتم تاپیکاتو خوندم ببین عزیز من مشکل شما اینه فکر میکنی راه هر کاری قهر کردنه قهر فقط یه سنگر بی فایدس که فاصله ادما رو زیاد میکنه منم خیلی راحت میتونستم با مادر شوهرم اینا قهر کنم یا رابطمو محدود کنم خواستم با گفتن حرفم کدورت تو دلمو پاک کنم تو هم تو رفتارت تجدید نظر کن من بجای خاله زنگ بازیو پشت سر حرف زدن یا ناراحتی حرفمو رکو راست به طرفم گفتم

2738
بلاخره نتونستم جلو خودمو بگیرم رفتم تاپیکاتو خوندم ببین عزیز من مشکل شما اینه فکر میکنی راه هر کاری ...

من با شوهرم مشکل دارم شاید در حد فهمت نباشه 😃😃😃

عزیزم کادو دادن یه لطفه، نه یه وظیفه! ادم حق نداره درباره لطفی که یه نفر براش انجام میده، طلب کا ...

کادوئه حق نیست عزیزم. طلب مهر از پدر  و مادر حقه

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین

دوست عزیز فکر نکنین چون همسرتون حرفی نمیزنن نمیفهمن و نمیبینن بلکه ایشون در مقابل رفتار خونوادش سرشکسته هستن ولی مردا دوست ندارن در مقابل خانومشون سرشون پایین باشه پس دم نمیزنن و احساس میکنن با گفتنش غرورشون پیش خانومشون خورد میشه و خانوم سو استفاده میکنه .

خونواده همسرم برای ما نه تو عروسی نه تو نامزدی کاری نکردن توی عروسیمون به زور یه النگو برام خریدن ولی برای خواهرشوهرم جهیزیه و سیسمونی کامل بردن برای اونیکی برادرشوهرم نه زیاد ولی یکارایی کردن ولی برای ما اصلا و ابدا . 

وقتی که من دنبال سرویس بدل برای عروسیم بودم و تو نامزدی کلا میگفتم پول نداریم سرویس طلا بخریم مادرشوهرم برای دختر خواهرشوهرم سیسمونی کامل با سرویس طلای کامل داد اونوقت سر عروسی ما هیچی .

یه ماه پیش همسرم خیلی ناراحت بود از کاراشون و به روشون اورد ولی مگه اونا قبول میکردن ؟ خودشونو و شستن و گزاشتن کنار و اخرش مادرشوهرم برگشت گفت مال خودمه خودم میدونم به کی بدم به کی ندم .

الان باردارم سر حرفایی که همسرم به مادرش زد الان داره برای بچمون وسایل میخره ولی به جون بچم که تو شکممه یه درصدم راضی نیستم و خیلی ناراحتم میگم کاش نمیخرید .

بیخیال من همش میشینم و خداروشکر میکنم که محتاج هیچ کس نیستیم همیشه به همسرم افتخار میکنم و میگم پشتم بهت گرمه چون خیلی مردی و تا حالا نزاشتی منت کسی تو زندگیمون باشه و همه کار برام کردی بدون کمک کسی اونم حس خوبی از حرفام میگیره 😚😍

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓

من سعی میکنم کارای خونواده همسرمو به روی همسرم نیارم چون میفهمم که خودش میدونه و میبینه بعضی وقتا شاید گله کنم که میگه به خدا خودم میبینم و میفهمم ولی چی بگم میبینم ناراحت میشه سعی میکنم به روش نیارم توام سعی کن به روی همسرت نیاری . من جلوی همسرمو خیلی میگیرم که به خونوادش هیچی نگه چون اونا از چشم من میبینن ولی واقعیت این نیست واقعیت اینه همسرم خودش متوجه میشه و میبینه سعی میکنم به جای ناراحتی و غصه به همسرم عشق و علاقه بدم که یادش بره همه بی مهریا 🤗

پسرم اومدی و شدی همدم بی کسیام شدی همه کسم تموم تنهاییامو با وجودت پر کردی آروم جونم از خدا میخوام همیشه سلامت باشی 💕💖💓
من سعی میکنم کارای خونواده همسرمو به روی همسرم نیارم چون میفهمم که خودش میدونه و میبینه بعضی وقتا شا ...

شما خیلی خانومی😘

ولی شرایط من فرق داره شوهر من رفتارای خاصی داره اگر چیزیو زبونی نگم فکر میکنه اهمیتی واسم نداشته البته منم بروش نمیارم چون از خونوادش میترسه و کاری نمیکنه فقط اعصابش خورد میشه یا طرفداری بیجا میکنه که بدتر بهمم میریزه منم چیزی نمیگم اینم که بروشون اوردم واسه دخالتاشون بوده مادرشوهرم هنوز که هنوزه تا یه لباس جدید تنه بچم ببینه میپره میپرسه این تو سیسمونیت بود یا خریدی چرا مامانت نداد حتی توی پوشک کردن بچمم دخالت میکنه میگه بازش بذار هر وقت جیششو یاد گرفت فرشاتو بده بشورن